Chris Adler z Lamb of God si zahraje s Megadeth

Po dvoutýdenních spekulacích se nakonec potvrdilo, že Chris Adler, bubeník Lamb of God, bude hrát na novém albu Megadeth. O delším působení se však zatím nemluví.
Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Bubeník Chris Adler si zahraje s Megadeth Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Lamb of God
 
Možnost spolupráce Chrise s Megadeth se objevila již 14. března a spekulace se začaly potvrzovat, když byl Chris viděn se zpěvákem skupiny Davidem Mustainem, jak se ve fastfoodu na něčem domlouvají. Nemoc zvaná paparazzi holt atakuje i metalové hvězdy. Zvěsti nakonec byly oficiálně potvrzeny. To ale není všechno, co kapela ohlásila do světa: na nadcházejícím albu bude hrát také Kiko Loureiro, kytarista kapely ANGRA.
 
Jelikož se Chris nestane stálým členem a nebude s kapelou ani jezdit po koncertech, je bubenická stolička po Shawnu Droverovi stále oficiálně neobsazená. Pořád tak existuje možnost, že by se k formaci mohl vrátit bubeník Nick Menza a kytarista Marty Friedman, členové z přelomu 80. a 90. let. Nick o této možnosti řekl: „Jsem otevřený všemu, co by se mohlo stát. Je to na Davovi“. A Marty by prý „nad tím popřemýšlel,“ ale jak sám dodal: „nic není jisté.
 
Ať to dopadne jakkoliv, Chrisova účast alespoň na albu jistá je: „Skočím do toho po hlavě. [...] Věřím, že spolu zvládneme něco opravdu speciálního. Připravte se na zvlášť vzrušující epizodu v historii Megadeth,“ komentoval svou účast. Basu rozezní David Ellefson, který je společně s Mustainem posledním stálým členem této legendární metalové bandy.
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Hu překvapují mongolským folk metalem

  Mongolští metalisté s dlouhými vlasy, tradičními nástroji a neúprosným hrdelním zpěvem zachvátili internet na konci loňského roku, když vypustili dvě úvodní skladby z chystaného alba. Nyní vydali celou studiovou desku nazvanou The Gereg.

 • Rozhovor s Karlou Tallas: Lidský přístup Ronnieho Jamese Dia k fanouškům i médiím byl mezi muzikanty unikátní

  Karla Tallas patří mezi nejzkušenější rockově-metalové žurnalisty v Česku. Přispívala do několika rockových periodik, působila i jako šéfredaktorka Hard Rockera. Má za sebou nesčetně rozhovorů s nejslavnějšími muzikanty. „Ronnie James Dio si fanoušky i novináře dokázal pamatovat i po letech,“ vzpomíná publicistka, která absolvovala i světová turné s Aerosmith, Doro nebo Gotthard. V současné době se zabývá novým digitálním projektem. 

 • Hardline zahrají v Praze

  Rockoví veteráni Hardline sice pocházejí ze Spojených států amerických, ale v současnosti je jejich domovem Apeninský poloostrov. Právě zde zpěvák Johnny Gioeli našel všechny členy aktuální sestavy kapely, která si tak prošla znovuzrozením. Jak skvěle jim to šlape předvedou v pražském klubu Nová Chmelnice 18. října.

 • As I Lay Dying mají hotovo: album Shaped by Fire vyjde už příští týden

  O tom, že se v kapele As I Lay Dying něco děje, vědí fanoušci více jak rok. Loni v červnu muzikanti vydali singl My Own Grave, který se stal předzvěstí nové desky. A nyní členové zahlásili: máme hotovo!