Cradle Of Filth přicházejí s novou písní. A není to vůbec zlé

Britská black metalová kapela Cradle Of Filth vypustila do světa další ochutnávku z plánovaného alba Hammer Of The Witches. To by mělo vyjít již 10. července. A soudě podle nové písně‚ Deflowering The Maidenhead, Displeasuring The Goddess' by po čase mohlo opět jít o slušnou pecku. Že by se Cradle dostali znovu na nohy?

Cradle Of Filth se chlubí další písní do nového alba Cradle Of Filth se chlubí další písní do nového alba Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Cradle Of Filth

Cradle Of Filth, výrazná skupina z britského Suffolku, se pochlubila novou písničkou s názvem Deflowering The Maidenhead, Displeasuring The Goddess. A ačkoliv měla kapela poslední dobou spíše slabší období, novou peckou parádně dokázala, že to ještě umí slušně rozjet: vokály frontmana Daniho Filtha jsou stejně mrazivé, jako na starších albech, rychlost kytarových a bicích partů vás nenechá v klidu.


Zdá se tak, že nová píseň je příjemnou náplastí po slabším kousku jménem Right Wing Of The Garden Triptych. Však posuďte sami:

 

 

Nové album vyjde 10. července pod názvem Hammer Of The Witches u nahrávací společnosti Nuclear Blast. Skupina má následně v plánu několik koncertů v létě, a to včetně účasti na tuzemském festivalu Brutal Assault. Není to však její poslední návštěva v České republice. Do konce roku se zde objeví ještě jednou, to ale její koncert v rámci turné Inquisitional Tourture 2015 bude hostit brněnský klub Fléda. 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Wolfarian na desce Beyond the Ninth Wave skáčou od stylu ke stylu. Výsledek je kupodivu pospolitý

  Brněnská folkmetalová skupina Wolfarian se na svém druhém albu Beyond the Ninth Wave nebojí střídání žánrů. Jednou posluchačům nabídnou vskutku hutnou metalovou skákačku, podruhé přijdou s melodickou, keltskou baladou. Do toho ocitují slavnou skladbu. A i když deska může na první poslech působit středověkým dojmem, v textech je až nepříjemně aktuální.

 • Ozzy se ještě jednou vrátí do Prahy. Přiveze Judas Priest

  Ozzy Osbourne se sice potýká s kupou zdravotních potíží, kvůli kterým musí měnit plán zastávek probíhajícího rozlučkového turné, ale to mu nebrání přidávat další. V rámci jedné z nich se vrátí také do pražské O2 areny. A přiveze s sebou další veterány - Judas Priest.

 • VIDEO: Rozhovor s Traktor - Teprve začínáme

  Rok 2019 ještě není v polovině a pro kapelu Traktor je už teď jasné, že bude nejúspěšnějším v její historii. Album Šachoffnice se prodává lépe než jeho předchůdci a turné na jeho podporu dokázalo zaplnit velké haly po celé zemi, včetně pražského Fóra Karlín.

 • Masters of Rock uzavírá seznam vystupujících

  Sedmnáctý ročník jedné z nejprestižnějších přehlídek metalových kapel z celého světa v Česku se nezadržitelně blíží. Je tedy načase si zkompletovat seznam vystupujících. Jak je již tradicí, najdeme tu spoustu známých jmen, ale i několik premiér.

Další podobné články