Cradle Of Filth přicházejí s novou písní. A není to vůbec zlé

Britská black metalová kapela Cradle Of Filth vypustila do světa další ochutnávku z plánovaného alba Hammer Of The Witches. To by mělo vyjít již 10. července. A soudě podle nové písně‚ Deflowering The Maidenhead, Displeasuring The Goddess' by po čase mohlo opět jít o slušnou pecku. Že by se Cradle dostali znovu na nohy?

Cradle Of Filth se chlubí další písní do nového alba Cradle Of Filth se chlubí další písní do nového alba Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Cradle Of Filth

Cradle Of Filth, výrazná skupina z britského Suffolku, se pochlubila novou písničkou s názvem Deflowering The Maidenhead, Displeasuring The Goddess. A ačkoliv měla kapela poslední dobou spíše slabší období, novou peckou parádně dokázala, že to ještě umí slušně rozjet: vokály frontmana Daniho Filtha jsou stejně mrazivé, jako na starších albech, rychlost kytarových a bicích partů vás nenechá v klidu.


Zdá se tak, že nová píseň je příjemnou náplastí po slabším kousku jménem Right Wing Of The Garden Triptych. Však posuďte sami:

 

 

Nové album vyjde 10. července pod názvem Hammer Of The Witches u nahrávací společnosti Nuclear Blast. Skupina má následně v plánu několik koncertů v létě, a to včetně účasti na tuzemském festivalu Brutal Assault. Není to však její poslední návštěva v České republice. Do konce roku se zde objeví ještě jednou, to ale její koncert v rámci turné Inquisitional Tourture 2015 bude hostit brněnský klub Fléda. 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Scars of the Insane na nové desce úspěšně experimentují

  Po dvou letech vydává kapela Scars of the Insane druhé album s názvem D.H.A.R.M.A., které ukazuje, že i ve zdejších končinách se experimentovat vyplácí.

 • Deicide přivítali nového kytaristu

  Americká deathmetalová kapela Deicide do své party přibrala Chrise Cannillu, kytaristu, který nahradil Marka Englishe.

 • Cradle of Filth chystají album

  Dva roky od poslední desky Cryptoriana – The Seductiveness of Decay začínají Cradle of Filth pracovat na nové placce. Zpěvák Dani Filth to řekl v podcastu s Eddym Torresem z webu Rocknroll Beer Guy.

 • Trautenberk zahrají v Kolíně

  Klatovská parta Trautenberk si poctivým obrážením sálů i festivalů postupně vybudovala reputaci kapely, jejíž koncerty stojí za návštěvu. V rámci turné k novému albu Ticho nad pekáčem zavítá i do Kolína.

Další podobné články