Fanoušci letního LIRu už znají první jména účinkujících

Noisia, The Upbeats, Optiv & BTK nebo třeba Wilkinson jsou jen jedna z mnoha známých jmen, která nám představí letošní letní drumandbassový festival Let It Roll. Ten se bude konat 2. a 3. srpna v benešovském areálu bývalých kasáren.

Trojice Noisia se znovu objeví na letním festivalu Let It Roll Trojice Noisia se znovu objeví na letním festivalu Let It Roll Zdroj: noisia.nl

Pořadatelé hudebního festivalu Let It Roll si tento rok dávají na line-upu velmi záležet. Jedním z největších úspěchů je příjezd nizozemského tria Noisia, ve který fanoušci tohoto festivalu doufali už několik le$t. Naposledy se totiž objevili na LIRu v roce 2009, kde slavili velký úspěch.

 

 

Dalším v poslední době velmi úspěšným jménem je Optiv & BTK. Tato dvojka má i společné album, nesoucí název Dirty Tricks. Na LIRu se společně objeví poprvé a není pochyb o tom, že jejich společná show bude rozhodně velkolepá.  BTK se objevil v Praze naposledy konci loňského roku v pražském clubu Cross, avšak pouze sám.

Mimo jiné se na openairku objeví britsko-norská dvojka Calyx &Teebee, která se stává v Česku velmi populární. Společně už navštívili loňský letní Let It Roll a objevili se i na zimním slovenském LIRu. The Upbeats se zde objevili minulý rok, a to na pražském Imagination Festivalu, který rovněž slavil obrovský úspěch. Jako posledního je nutné zmínit ještě Wilkinsona, plnohodnotného člena RAM Records.

Čtěte také: Zimní Let It Roll zničil pražské Holešovice

Letní Let It Roll pro své příznivce připravuje i další novinky, jako je nová lokalita a nový termín konání. O dalších aktualitách týkajících se tohoto festivalu budeme fanoušky průběžně informovat.

:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Rock for People čeká taneční párty se Sigmou a pódiem pod hlavičkou Let It Roll

  Rock for People není tak úplně tradiční taneční festival, přesto v letošním roce nabídne zase o trochu víc svým tancuchtivým návštěvníkům. Po vystoupení The Prodigy tak přijde na řadu koncert britských Sigma. V Hradci Králové se rovněž objeví pódium koncipované jako mezigalaktická brána od pořadatelů tanečního festivalu Let It Roll.

 • Foto: BigYuki + Bert & Friends - Mladí Ladí Jazz, Palác Akropolis, 2. 4. 2017

  Zahajovací koncert hudebního festivalu Mladí Ladí Jazz 2017 odstartoval Yuki Hirano alias BigYuki, který svými neskutečnými hudebními kreacemi a mícháním různých stylů od jazzu, groove, hiphop a soulu přivedl sál Paláce Akropolis do extáze. Podívejte se na fotoreport.

 • Foto: Band of Horses, Lucerna Music Bar, Praha, 2. 3. 2017

  Americká rocková kapela Band of Horses konečně vzala na milost Českou republiku a potěšila tak zaplněný Lucerna Music Bar. A stálo to za to! Z toho úžasného koncertu vám přinášíme fotoreport. 

 • Bugge Wesseltoft a nové pojetí jazzu

  Mezi průkopníky moderního jazzu, kteří Čechy v říjnu a listopadu navštíví (Nils Petter Molvaer, Dhafer Youssef, Billy Cobham či John Scofield), nebo již navštívili (Nik Bärtsch), nebude chybět ani norský samorost Bugge Wesseltoft. Ten se představí 25. listopadu v žižkovském Paláci Akropolis se svou obrozenou formací New Conception of Jazz, v níž ho doprovodí čtyři smělé a nadané hudebnice.

Další podobné články