Hrající pisoár vám zahraje na přání. Tedy, pokud se dobře trefíte

Dobrá zpráva pro pány, špatná zpráva pro jejich ženy a přítelkyně: existuje mušle, která hraje kytarová sóla. A to přesně podle toho, kam se při vykonávání své potřeby zvládnete strefovat.

Mušle, co hraje jako kytara? To musíte mít Mušle, co hraje jako kytara? To musíte mít Zdroj: Metalinjection.net

Všichni víme, že veřejné záchodky jsou téměř pro všechny naprostým peklem a nuceným zlem, které je potřeba co nejrychleji překonat a poté zapomenout. Zážitek je to dokonce tak nepříjemný, že mnohé dámy chodí na toalety raději ve skupinkách... No co, vždycky je přece lepší mít parťáka pro krizové situace!

Nyní se však objevilo něco, co by mohlo alespoň mužské části zpříjemnit život: hrající pisoár. Pamatujete se, pánové, jak jste se mnohokrát snažili strefovat proudem moči držák na takové vonící věci uvnitř mušle? Pokud patříte mezi ty, kteří z této činnosti dělají střelecké závody, pak vás jistě nadchne nový typ pisoáru. Můžete na něj hrát jako na kytaru. Tedy, skoro...

Jen si to představte: sedíte s kamarády v hospodě a těch několik piv se začíná ozývat už nejen v hlavě. Čeká vás tedy výprava na toalety, při které nesmíte s nikým navazovat oční kontakt a již notně připití ještě máte ten úkol nepomočit vše okolo. A právě zde se objevuje nová motivace! Protože trefit se na několik senzorů v mušli, která vám následně zahraje příslušné kytarové sólo, musí být ta nejvtipnější věc na světě. No, však posuďte sami:

Takové mušle by se jistě měly vyskytovat na více místech. Ku prospěchu by to bylo jak například návštěvníkům hospody, tak samotným výčepním. Vždyť kdo by si nechtěl zkusit „zahrát"..? Doufáme jen, že neexistuje také bubenický záchod...

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Papa Roach zahrají v létě v Olomouci

  Promotéři z Bounty Rock Café Promotion si pro fanoušky tvrdé muziky připravili na konec léta další bombu. Po loňském úspěšném vystoupení kanadských Billy Talent letos sází na tvrdší notu a do krásného prostředí venkovní Korunní pevnůstky pozvali americkou partičku Papa Roach.

 • Nightwish v rámci výročního turné vystoupí v O2 areně

  Finská sestava Nightwish, která patří k nejznámějším evropským female-fronted kapelám, opět zavítá do České republiky. Po červnové návštěvě na Metalfestu v Plzni je bude pět měsíců na to čekat samostatná show v pražské O2 areně.

 • Avantasia se příští rok vrátí do Prahy s novým albem

  Velkou radost udělal svým fanouškům Tobias Sammet, když ohlásil pokračování své metalové opery Avantasia. Ta vyjde až začátkem příštího roku a během následujícího turné se celý ansámbl zastaví také v Praze. 

 • Overkill začali pracovat na albu s novým bubeníkem

  Američtí thrashmetaloví veteráni z New Jersey začali s nahráváním devatenácté řadové desky. Za bicí usedne místo bývalého Rona Lipnickiho bubeník Jason Bittner, který měl původně hrát jen na živých koncertech.

Další podobné články