Hrající pisoár vám zahraje na přání. Tedy, pokud se dobře trefíte

Dobrá zpráva pro pány, špatná zpráva pro jejich ženy a přítelkyně: existuje mušle, která hraje kytarová sóla. A to přesně podle toho, kam se při vykonávání své potřeby zvládnete strefovat.

Mušle, co hraje jako kytara? To musíte mít Mušle, co hraje jako kytara? To musíte mít Zdroj: Metalinjection.net

Všichni víme, že veřejné záchodky jsou téměř pro všechny naprostým peklem a nuceným zlem, které je potřeba co nejrychleji překonat a poté zapomenout. Zážitek je to dokonce tak nepříjemný, že mnohé dámy chodí na toalety raději ve skupinkách... No co, vždycky je přece lepší mít parťáka pro krizové situace!

Nyní se však objevilo něco, co by mohlo alespoň mužské části zpříjemnit život: hrající pisoár. Pamatujete se, pánové, jak jste se mnohokrát snažili strefovat proudem moči držák na takové vonící věci uvnitř mušle? Pokud patříte mezi ty, kteří z této činnosti dělají střelecké závody, pak vás jistě nadchne nový typ pisoáru. Můžete na něj hrát jako na kytaru. Tedy, skoro...

Jen si to představte: sedíte s kamarády v hospodě a těch několik piv se začíná ozývat už nejen v hlavě. Čeká vás tedy výprava na toalety, při které nesmíte s nikým navazovat oční kontakt a již notně připití ještě máte ten úkol nepomočit vše okolo. A právě zde se objevuje nová motivace! Protože trefit se na několik senzorů v mušli, která vám následně zahraje příslušné kytarové sólo, musí být ta nejvtipnější věc na světě. No, však posuďte sami:

Takové mušle by se jistě měly vyskytovat na více místech. Ku prospěchu by to bylo jak například návštěvníkům hospody, tak samotným výčepním. Vždyť kdo by si nechtěl zkusit „zahrát"..? Doufáme jen, že neexistuje také bubenický záchod...

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Plzeňský Metalfest čeká silný ročník. Vystoupí Amon Amarth, Powerwolf či Dee Snider

  V seznamu kapel, které zahrají na Metalfestu 2019, se začíná objevovat stále více jmen. Mezi nimi například Amon Amarth, Dee Snider, The 69 Eyes, Powerwolf či Korpiklaani. A line-up ještě zdaleka nekončí. Další skupiny organizátoři ještě domlouvají.

 • Z jižní Kalifornie přijedou Robert Jon & The Wreck

  Na návštěvu českého hlavního města míří seskupení Robert Jon & The Wreck. I když se v Česku nejedná o známou značku, za hranicemi si již neúnavným koncertováním stihli vybudovat slušnou reputaci. Čím přesně? To se můžete přesvědčit 21. října v klubu Vagon.

 • Avatar zahrají příští rok ve Zlíně

  Avatar opět zavítají do našich končin. S králem a celým královským regimentem - albem Avatar Country.

 • Harlej se vítězně vrátil do Lucerny

  Do třetice všeho dobrého, řekli si hudebníci kolem Tondy Rauera a na třetí štaci se vrátili do pražské Lucerny. Skupina Harlej, bývalá Mekka československých kapel všech žánrů, se možná už přežila, ale určitý nádech prestiže ještě pořád má. A i na třetí pokus dokázala nejslavnější sál u nás vyprodat.

Další podobné články