Kapela Kryštof již zahájila své turné

Není to tak dávno, co ostravská skupina Kryštof vydala album Inzerát, se kterým tento týden vyrazila na turné Inzerát AgroFert Tour 2013. Kapela to rozjela už ve středu v Opavě, pokračovat bude v dalších dnech v Ostravě, Brně i Praze.

Kryštof na turné s Jaromírem Nohavicou Kryštof na turné s Jaromírem Nohavicou Zdroj: krystof.net

Kapela Kryštof začala na své koncerty zkoušet uplynulý víkend právě v Opavě, kde také po pěti dnech zahrála pro své fanoušky na veřejné generálce a zahájila tak své turné AgroFert Tour 2013. Do vyprodané basketbalové haly dorazily tři tisíce fanoušků. Ti viděli neuvěřitelnou show postavenou na nových písničkách z alba Inzerát, ale i na osvědčených hitech.

„Z reakcí publika jsme nadšení. Člověk si není na zkouškách do poslední chvíle jistý, zda show bude fungovat. Více než rok jsme veřejně nehráli a chybělo nám to. A bylo fajn vidět v očích lidí v prvních řadách a na tribunách, kolem kterých běháme díky výběhům, že je koncert baví," nechal se slyšet zpěvák kapely Kryštof, Richard Krajčo.

Čtěte také: Klus jde na dračku, v uplynulém roce prodal nejvíce desek

V Opavě se premiérově také představil speciální host turné Jaromír Nohavica, který má s kapelou pětipísňový set v čele s nejznámějším hitem hraným v rádiích Křídla z mýdla. Skupina Kryštof nyní bude ve svém turné pokračovat v dalších městech, kde během dvouhodinové show zahraje dvacet čtyři písní. Pokud se na ně chystáte, uslyšíte kromě nových singlů z alba Inzerát i známé hity jako Plán, Rubikon, Obchodník s deštěm či Cosmoshop.

 

 

Kryštofové se z Opavy přesunuli do Ostravy, kde je čeká koncert ve vyprodané ČEZ Areně s kapacitou dvanáct tisíc lidí, příští týden se přesunou na koncert do Brna, kde se na kapelu těší přes osm tisíc fanoušků. Šňůru svých koncertů završí o dva dny déle v Praze, kde na ně čeká dalších dvanáct tisíc posluchačů.

Turné je kompletně vyprodané, nicméně pokud byste si chtěli poslechnout aspoň poslední album kapely Kryštof - Inzerát, můžete jej dostat na iTunes, kde je v digitální podobě k dispozici za mimořádně vstřícnou cenu 7,99 EUR.

Kryštof Inzerát AgroFert Tour 2013:

15. 02. Ostrava (Čez Aréna)

20. 02. Brno (Kajot Aréna)

22. 02. Praha (Tipsport Arena)

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Airbourne na festivalech hrají v čím dál prestižnějších časech a fanoušků přibývá. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019

  Skupina Chinaski vydala nové album "11", které se rozhodla pokřtít hned v několika městech. Na fotogalerii z brněnského křtu se můžete podívat zde.

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 17. 8. 2019

  Pokračování brněnského Léto festu. Tentokrát kapely Vypsaná fiXa, UDG, Marek Ztracený, Tomáš Klus, Wanastowi vjecy a Divokej Bill.