Lamb of God chystají nové album

Lamb of God, americká kapela, která se v Čechách proslavila i v ne metalových kruzích kvůli tragické nehodě fanouška na koncertě, píše nový materiál na další album. Potvrdil to zpěvák skupiny Randy Blythe.
Američtí Lamb of God potvrdili práci na nové desce Američtí Lamb of God potvrdili práci na nové desce Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Lamb of God
 
Deathmetalová kapela z amerického státu Virginie, Lamb of God, oznámila práci na novém hudebním materiálu. Skupina nedávno způsobila mezi fanoušky dohady, když vypustila na internet fotografii rozepsané písničky na papíře.
 
A veškeré možné spekulace jsou nyní potvrzeny. Samotný zpěvák Randy Blythe před pár dny práci na novém albu definitivně potvrdil. "I teď píšeme nějaké nové písničky. A zní to pěkně monstrózně." prohlásil s nadsázkou Randy již minulý rok o vznikajícím materiálu.
 
 
V České republice čelil Blythe v roce 2010 obžalobě ze zavinění smrti fanouška na koncertě Lamb of God. Tento fanoušek na koncertě vylezl na pódium, odkud jej Randy odstrčil. Fanoušek však zemřel na následky pádu. Randy byl ale naštěstí právem shledán nevinným a roku 2013 zproštěn obžaloby. 
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Hu překvapují mongolským folk metalem

  Mongolští metalisté s dlouhými vlasy, tradičními nástroji a neúprosným hrdelním zpěvem zachvátili internet na konci loňského roku, když vypustili dvě úvodní skladby z chystaného alba. Nyní vydali celou studiovou desku nazvanou The Gereg.

 • Rozhovor s Karlou Tallas: Lidský přístup Ronnieho Jamese Dia k fanouškům i médiím byl mezi muzikanty unikátní

  Karla Tallas patří mezi nejzkušenější rockově-metalové žurnalisty v Česku. Přispívala do několika rockových periodik, působila i jako šéfredaktorka Hard Rockera. Má za sebou nesčetně rozhovorů s nejslavnějšími muzikanty. „Ronnie James Dio si fanoušky i novináře dokázal pamatovat i po letech,“ vzpomíná publicistka, která absolvovala i světová turné s Aerosmith, Doro nebo Gotthard. V současné době se zabývá novým digitálním projektem. 

 • Hardline zahrají v Praze

  Rockoví veteráni Hardline sice pocházejí ze Spojených států amerických, ale v současnosti je jejich domovem Apeninský poloostrov. Právě zde zpěvák Johnny Gioeli našel všechny členy aktuální sestavy kapely, která si tak prošla znovuzrozením. Jak skvěle jim to šlape předvedou v pražském klubu Nová Chmelnice 18. října.

 • As I Lay Dying mají hotovo: album Shaped by Fire vyjde už příští týden

  O tom, že se v kapele As I Lay Dying něco děje, vědí fanoušci více jak rok. Loni v červnu muzikanti vydali singl My Own Grave, který se stal předzvěstí nové desky. A nyní členové zahlásili: máme hotovo!