Muse do Prahy přivezou pyramidové pódium

Britská kapela Muse již odstartovala nadmíru očekávané The 2nd Law Tour, kterým podporují aktuální album. Tuzemští fanoušci, kteří se chystají navštívit pražskou zastávku 22. listopadu v O2 Areně, se mohou v připravené fotogalerii podívat, jaké pódium si pro ně Matthew Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme připravili.

Muse - The 2nd Law stage Muse - The 2nd Law stage Zdroj: muse.mu, Hans-Peter Van Velthoven

Turné bylo kapelou ohlášeno 7. června letošního roku a díky připravené zastávce v Praze si po dvou letech přijdou na své také čeští fanoušci. Muse se tuzemskému publiku představili při zatím jediném vystoupení v Hradci Králové na festivalu Rock For People 2012. Tehdy bylo aktuální album The Resistance.

Současná koncertní šňůra byla naplánována na podporu právě vydaného šestého řadového alba s názvem The 2nd Law. Pro velký zájem o vstupenky kategorie Stání a 1. patro byly do prodeje uvolněny i vstupenky, díky kterým diváci uvidí přímo do kuchyně hvězdných Muse. Tyto speciální vstupenky jsou určeny pro místa po obou bocích pódia a za pódiem samotným. Teoreticky tak diváci, kteří si tyto lístky pořídí, prožijí neopakovatelný a jedinečný zážitek, který se hned tak nenaskytne. Vstupenky se prodávají za sníženou cenu 1 190 Kč.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: 100 let Republiky, Lucerna, Praha, 28. 10. 2018

  V rámci oslav 100 let od vzniku Československé republiky se konal ve Velkém sálu pražské Lucerny koncert několika českých rockových kapel. Jako první se publiku představili Michal Pavlíček s Monikou Načevou. Poté vystoupil před již zaplněnou Lucernou Vladimír Mišík s ETC. Jako přídavek zahrál píseň Sluneční hrob, za kterou sklidil bouřlivé ovace. Vladimíra Mišíka poté vystřídala kapela Vltava, která je v současné době na turné připomínající 20 let od vydání jejich úspěšného alba Marx Engels Beatles. Dalším vystupujícím byl David Koller se svojí kapelou. Ten ve svém setu zahrál jak osvědčené hity kapely Lucie, tak také několik vlastních písní, jako například Gypsy Love.

 • Foto: Sons Of Apollo, Futurum, 26.6.2018

  Očekávaný koncert amerických Sons Of Apollo se uskutečnil v úterý 26. června v pražském Futuru.

 • Foto: Jethro Tull, Státní zámek Sychrov, 16. 6. 2018

  Zámeckou zahradou na Sychrově se v sobotu večer vznášely čarovné tóny Andersonovy flétny. Vystoupila zde totiž v rámci oslav 50 let od svého vzniku legendární britská folkrocková skupina Jethro Tull. Zámek Sychrov spolu se zapadajícím sluncem vytvořil pro tento koncert ideální kulisu.

 • Rock am Ring a Rock im Park ohlašují megalomanský lineup

  Festivaly Rock am Ring, či menší Rock im Park existují již řádku let a oba si vybudovaly slušnou reputaci. Kromě megalomanských jmen headlinerů si letos pořadatelé znovu připravili zvučnou řádku kapel a interpretů, za kterými se vyplatí letos vyjet do sousedního Německa.