Nocturnal Breed představují první materiál z alba Napalm Nights Doporučený

Norští black-thrash metaloví veteráni Nocturnal Breed vydávají po sedmi letech nové album a k poslechu nabízejí první song jako ukázku materiálu, který si pro novou desku připravili.

Nocturnal Breed Nocturnal Breed metalrecusants.com

Jméno Nocturnal Breed může sice na první pohled pro nezasvěceného metalového posluchače znít jako název lokální thrashové rubačky, ovšem při hlubším prozkoumání bývalého lineupu se objeví známá jména. Kapelou Nocturnal Breed prošli rozliční členové blackových veličin, jako jsou Dimmu Borgir, Satyricon, Gehenna nebo Aeternus. Po sedmi letech vydávají Nocturnal Breed další řadové album Napalm Nights, na kterém znovu spojili svoje síly s kytaristou I. Maztorem. Aby však nebylo black metalových veličin málo, na desce hostuje krom původního kytaristy E. A. Rattleheada také samotný Nocturno Culto ze slovutných Darkthrone.

Jak je možné slyšet v písni Cursed Beyond Recognition, pánové se nepouští do žádných experimentů a nekompromisně si razí cestu vyváženou kombinací thrashe a black metalu, ovšem s moderním zvukem, který na thrashové scéně není zase uplným standardem jako v ostatních metalových odvětvích.

 

 

Album vychází pod labelem Agonia 11. března v různých edicích CD nosičů a vinylů, které je možno vidět ve videu výše. Na albu se bude nacházet 10 tracků řízného thrash metalu ze staré školy s legendární norskou blackovou příchutí. 

Nocturnal Breed - Napalm NightsNapalm Nights, přebal alba
Datum vydání:
11.března 2014
Formát: CD
Vydavatel: Agonia Records
Seznam skladeb:

1 - The Devil Swept The Ruins 
2 - Speedkrieg 
3 - Cursed Beyond Recognition 
4 - The Bitch of Buchenwald 
5 - Napalm Nights 
6 - Thrashiac 
7 - Dawn Campaign... Flamethrower Ridge 
8 - Under The whip 
9 - Dragging The Priests 
10 - Krigshisser 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Rozhovor s Karlou Tallas: Lidský přístup Ronnieho Jamese Dia k fanouškům i médiím byl mezi muzikanty unikátní

  Karla Tallas patří mezi nejzkušenější rockově-metalové žurnalisty v Česku. Přispívala do několika rockových periodik, působila i jako šéfredaktorka Hard Rockera. Má za sebou nesčetně rozhovorů s nejslavnějšími muzikanty. „Ronnie James Dio si fanoušky i novináře dokázal pamatovat i po letech,“ vzpomíná publicistka, která absolvovala i světová turné s Aerosmith, Doro nebo Gotthard. V současné době se zabývá novým digitálním projektem. 

 • Hardline zahrají v Praze

  Rockoví veteráni Hardline sice pocházejí ze Spojených států amerických, ale v současnosti je jejich domovem Apeninský poloostrov. Právě zde zpěvák Johnny Gioeli našel všechny členy aktuální sestavy kapely, která si tak prošla znovuzrozením. Jak skvěle jim to šlape předvedou v pražském klubu Nová Chmelnice 18. října.

 • As I Lay Dying mají hotovo: album Shaped by Fire vyjde už příští týden

  O tom, že se v kapele As I Lay Dying něco děje, vědí fanoušci více jak rok. Loni v červnu muzikanti vydali singl My Own Grave, který se stal předzvěstí nové desky. A nyní členové zahlásili: máme hotovo!

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.