Nocturnal Breed představují první materiál z alba Napalm Nights Doporučený

Norští black-thrash metaloví veteráni Nocturnal Breed vydávají po sedmi letech nové album a k poslechu nabízejí první song jako ukázku materiálu, který si pro novou desku připravili.

Nocturnal Breed Nocturnal Breed metalrecusants.com

Jméno Nocturnal Breed může sice na první pohled pro nezasvěceného metalového posluchače znít jako název lokální thrashové rubačky, ovšem při hlubším prozkoumání bývalého lineupu se objeví známá jména. Kapelou Nocturnal Breed prošli rozliční členové blackových veličin, jako jsou Dimmu Borgir, Satyricon, Gehenna nebo Aeternus. Po sedmi letech vydávají Nocturnal Breed další řadové album Napalm Nights, na kterém znovu spojili svoje síly s kytaristou I. Maztorem. Aby však nebylo black metalových veličin málo, na desce hostuje krom původního kytaristy E. A. Rattleheada také samotný Nocturno Culto ze slovutných Darkthrone.

Jak je možné slyšet v písni Cursed Beyond Recognition, pánové se nepouští do žádných experimentů a nekompromisně si razí cestu vyváženou kombinací thrashe a black metalu, ovšem s moderním zvukem, který na thrashové scéně není zase uplným standardem jako v ostatních metalových odvětvích.

 

 

Album vychází pod labelem Agonia 11. března v různých edicích CD nosičů a vinylů, které je možno vidět ve videu výše. Na albu se bude nacházet 10 tracků řízného thrash metalu ze staré školy s legendární norskou blackovou příchutí. 

Nocturnal Breed - Napalm NightsNapalm Nights, přebal alba
Datum vydání:
11.března 2014
Formát: CD
Vydavatel: Agonia Records
Seznam skladeb:

1 - The Devil Swept The Ruins 
2 - Speedkrieg 
3 - Cursed Beyond Recognition 
4 - The Bitch of Buchenwald 
5 - Napalm Nights 
6 - Thrashiac 
7 - Dawn Campaign... Flamethrower Ridge 
8 - Under The whip 
9 - Dragging The Priests 
10 - Krigshisser 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Wolfarian na desce Beyond the Ninth Wave skáčou od stylu ke stylu. Výsledek je kupodivu pospolitý

  Brněnská folkmetalová skupina Wolfarian se na svém druhém albu Beyond the Ninth Wave nebojí střídání žánrů. Jednou posluchačům nabídnou vskutku hutnou metalovou skákačku, podruhé přijdou s melodickou, keltskou baladou. Do toho ocitují slavnou skladbu. A i když deska může na první poslech působit středověkým dojmem, v textech je až nepříjemně aktuální.

 • Ozzy se ještě jednou vrátí do Prahy. Přiveze Judas Priest

  Ozzy Osbourne se sice potýká s kupou zdravotních potíží, kvůli kterým musí měnit plán zastávek probíhajícího rozlučkového turné, ale to mu nebrání přidávat další. V rámci jedné z nich se vrátí také do pražské O2 areny. A přiveze s sebou další veterány - Judas Priest.

 • VIDEO: Rozhovor s Traktor - Teprve začínáme

  Rok 2019 ještě není v polovině a pro kapelu Traktor je už teď jasné, že bude nejúspěšnějším v její historii. Album Šachoffnice se prodává lépe než jeho předchůdci a turné na jeho podporu dokázalo zaplnit velké haly po celé zemi, včetně pražského Fóra Karlín.

 • Masters of Rock uzavírá seznam vystupujících

  Sedmnáctý ročník jedné z nejprestižnějších přehlídek metalových kapel z celého světa v Česku se nezadržitelně blíží. Je tedy načase si zkompletovat seznam vystupujících. Jak je již tradicí, najdeme tu spoustu známých jmen, ale i několik premiér.

Další podobné články