Nocturnal Breed představují první materiál z alba Napalm Nights Doporučený

Norští black-thrash metaloví veteráni Nocturnal Breed vydávají po sedmi letech nové album a k poslechu nabízejí první song jako ukázku materiálu, který si pro novou desku připravili.

Nocturnal Breed Nocturnal Breed metalrecusants.com

Jméno Nocturnal Breed může sice na první pohled pro nezasvěceného metalového posluchače znít jako název lokální thrashové rubačky, ovšem při hlubším prozkoumání bývalého lineupu se objeví známá jména. Kapelou Nocturnal Breed prošli rozliční členové blackových veličin, jako jsou Dimmu Borgir, Satyricon, Gehenna nebo Aeternus. Po sedmi letech vydávají Nocturnal Breed další řadové album Napalm Nights, na kterém znovu spojili svoje síly s kytaristou I. Maztorem. Aby však nebylo black metalových veličin málo, na desce hostuje krom původního kytaristy E. A. Rattleheada také samotný Nocturno Culto ze slovutných Darkthrone.

Jak je možné slyšet v písni Cursed Beyond Recognition, pánové se nepouští do žádných experimentů a nekompromisně si razí cestu vyváženou kombinací thrashe a black metalu, ovšem s moderním zvukem, který na thrashové scéně není zase uplným standardem jako v ostatních metalových odvětvích.

 

 

Album vychází pod labelem Agonia 11. března v různých edicích CD nosičů a vinylů, které je možno vidět ve videu výše. Na albu se bude nacházet 10 tracků řízného thrash metalu ze staré školy s legendární norskou blackovou příchutí. 

Nocturnal Breed - Napalm NightsNapalm Nights, přebal alba
Datum vydání:
11.března 2014
Formát: CD
Vydavatel: Agonia Records
Seznam skladeb:

1 - The Devil Swept The Ruins 
2 - Speedkrieg 
3 - Cursed Beyond Recognition 
4 - The Bitch of Buchenwald 
5 - Napalm Nights 
6 - Thrashiac 
7 - Dawn Campaign... Flamethrower Ridge 
8 - Under The whip 
9 - Dragging The Priests 
10 - Krigshisser 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Scars of the Insane na nové desce úspěšně experimentují

  Po dvou letech vydává kapela Scars of the Insane druhé album s názvem D.H.A.R.M.A., které ukazuje, že i ve zdejších končinách se experimentovat vyplácí.

 • Deicide přivítali nového kytaristu

  Americká deathmetalová kapela Deicide do své party přibrala Chrise Cannillu, kytaristu, který nahradil Marka Englishe.

 • Cradle of Filth chystají album

  Dva roky od poslední desky Cryptoriana – The Seductiveness of Decay začínají Cradle of Filth pracovat na nové placce. Zpěvák Dani Filth to řekl v podcastu s Eddym Torresem z webu Rocknroll Beer Guy.

 • Trautenberk zahrají v Kolíně

  Klatovská parta Trautenberk si poctivým obrážením sálů i festivalů postupně vybudovala reputaci kapely, jejíž koncerty stojí za návštěvu. V rámci turné k novému albu Ticho nad pekáčem zavítá i do Kolína.

Další podobné články