Plameny v Ostravě zahoří příští rok již potřetí

Velký festival žádá velké přípravy a ačkoliv se třetí ročník Ostravy v plamenech uskuteční příští rok v obvyklém letním termínu, pořadatelé pro vás mají již nyní aktuální informace.

Within Temptation Within Temptation Zdroj: pořadatel koncertu

 A ne informace ledajaké - rovnou vás zvou na jednu z největších hvězd, nizozemské Within Temptation, kteří účast ne festivalu přislíbili. I nadále zůstane koncepce festivalu stejná, každá z kapel nebude omezena jen na nějaký krátký průřez svou tvorbou, ale odehraje plnohodnotný koncertní program. Můžeme se těšit na osvědčené hity Within Temtation i na skladby z jejich dosud poslední desky Hydra, která vyšla vloni v lednu. Zda si v Ostravě kráska Sharon den Adel vystřihne i velice oblíbený duet „Whole world is watching" z tohoto alba a s kým - to se nechme překvapit.Kapela Within Temptation patří k nejuznávanějším evropským symfonicko-metalovým kapelám, své fanoušky našli mimo jiné i v USA i Japonsku. Jejich poslední album Hydra letělo okamžitě po žebříčcích raketově vzhůru a v České republice se stalo dokonce nejprodávanější vůbec. K image kapely kromě fantastické hudby neodmyslitelně patří i propracovaná vizuální show, o kterou ani v Ostravě nebudeme ochuzeni - své nádobíčko si přivezou s sebou. 

Čtěte také: Ostravu zachvátí tvrdá hudba už o víkendu

První lákadlo na Ostravu v plamenech tedy známe a o tom, kdo další z plánovaných 7 kapel svou účast potvrdí vás budeme obratem informovat. První vlaštovka je určitě velice lákavá a vstupenky jsou již v prodeji na www.ostravavplamenech.cz, zatím prvních tisíc kousků v limitované edici za 590 korun. Loňský ročník navštívilo více než 4 tisíce návštěvníků nejen z Čech a Moravy, ale také přilehlých států. Proto neváhejte a pokud máte zájem o spalující rockovo-metalové plameny, zapište si do kalendáře první srpnovou sobotu (6.8.) velkými písmeny OSTRAVA V PLAMENECH.


 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Traktor přijede do Kolína představit nové DVD

  Po vydání alba Artefuckt před dvěma lety stoupá hvězda kapely Traktor strmě vzhůru. Následující turné se těšilo skvělé návštěvnosti, a tak Traktor neponechává nic náhodě a kuje železo, dokud je žhavé.

 • Metalová smršť v čele s Betraying The Martyrs dorazí už v neděli do Prahy

  Březen ve znamení koncertů - tímto heslem se řídí francouzská metalová kapela Betraying The Martyrs, jejíž kroky povedou i do České republiky. Stane se tak v neděli 18. března a řežba to bude určitě pořádná.

 • Epica vydala poslední video z trilogie klipů k novému EP

  Ikona symfonického metalu, skupina Epica, představila poslední z trilogie animovaných klipů k písním z nového EP The Solace System. Klipem Decoded Poetry se tak uzavřel příběh, jehož hrdiny byly animované postavičky stylizované jako členové kapely.

 • Rozhovor s Jonnem Järvelou z kapely Korpiklaani: Občas musíme přiživit naši pověst alkoholiků

  Finská kapela Korpiklaani je v Česku rok od roku oblíbenější. Pravidelně hraje například na tuzemských festivalech nebo na svých samostatných koncertech. Letos skupina vyjela na turné s kapelami Heidevolk, Arkona a Trollfest. „O Korpiklaanech koluje v metalové komunitě spousta klišé. Říká se, že jsme nenapravitelní alkoholici," usmívá se frontman Jonne Järvelä. Zpěvák si před vyprodaným pražským koncertem 1. března našel chvilku a i přes zjevnou únavu z koncertování se rozpovídal o právě probíhajícím turné nebo své rodině. Prozradil i to, co společně s kapelou Korpiklaani chystá pro letošní vystoupení na festivalu Masters of Rock.

Další podobné články