Pořadatelé festivalu Ostrava v plamenech myslí i na vaše pohodlí

Nabídka vstupenek na festival Ostrava v plamenech se rozšiřuje i na cenově zvýhodněné balíčky s ubytováním.

Dymytry Dymytry Zdroj: oficiální stránky kapely

Pokud se chystáte první srpnový víkend na první ročník festivalu Ostrava v plamenech a nejste místní či z blízkého okolí, nabídka balíčků s ubytováním je určena i vám. Bohatý hvězdně obsazený program bude trvat jistě do noci. Někdo zvolí přespání ve stanu, jiný se prospí v nočním vlaku cestou domů.

Kdo má rád pohodlí, chce si ještě festivalovou noc užít a nespěchat s odjezdem, může zvolit příjemnější variantu. Pořadatelé zajistili ubytování v prvotřídním hotelu Park Inn přímo v Ostravě. Pro dvě osoby tak balíček obsahující vstupenky, nocleh a snídaní vyjde na 2390 korun. Na ty z vás,

kteří do Ostravy chtějí přijet již v pátek, je také pamatováno. Můžete si k balíčku extra přikoupit ještě páteční nocleh tamtéž, pro dvě osoby vyjde na pouhých 1010 korun.


Čtěte také: Ostrava v plamenech doplňuje line up o W.A.S.P.


S rezervací příliš neotálejte, cena je platná a limitovaná počtem pokojů pouze do konce dubna 2014. Vzhledem k tomu, že Ostrava v plamenech je očekávána jako jedna z největších rockových festivalových událostí na Ostravsku, po volných místech se může jen zaprášit.
Samostatné festivalové vstupenky jsou již v prodeji za zaváděcí cenu 690 korun také do konce dubna, poté (jak již bývá zvykem u podobných akcí) se bude postupně zvyšovat. Hlavní tahouny akce jsou W.A.S.P. (USA), Sonata Arctica (Fin) a tuzemští Citron, Kreyson, Dymytry, Doga a Legendy se vrací.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Opeth mají pivo a Darkest Hour zmrzlinu

  Hudebníci už dnes nenabízí jen trička, mikiny nebo kšiltovky. K dostání jsou třeba trsátka, skleničky nebo klíčenky. A nejen to. Oficiální merchandise se v mnoha případech rozrůstá o nejrůznější položky, které se dají konzumovat. Velmi oblíbené je například pivo. Před pár dny se na scéně objevila další kapela, která tento zlatavý mok nabízí.

 • Do Prahy se vrátí umělec Charlie Winston

  Charismatický britský zpěvák, skladatel a producent Charlie Winston navštíví v únoru příštího roku podruhé Českou republiku.

 • Mikulášská s The Tap Tap se blíží

  Zhruba tři týdny nás dělí od tradiční Mikulášské s The Tap Tap, která bude pokračovat letos již sedmým ročníkem. První ročníky jsme měli možnost navštívit ve vyprodeané Státní opeře, díky jejím opravám se však už potřetí přesuneme do
  prostorného Fora Karlín. Předvánočnímu kouzlu tohoto koncertu však rozhodně neubírá, ba naopak se této akce může zúčastnit větší počet diváků a hlavně dětí.

 • Sophie Hunger je hudební chameleon

  Jen u málokterého umělce se posluchač dočká tak častých a pozoruhodných zvukových obratů, jako je tomu u švýcarské písničkářky Sophie Hunger. Ta v pražském klubu Palác Akropolis v neděli 11. listopadu představila svoji novou desku Molecules, na níž se více posouvá k elektronickému zvuku.

Další podobné články