Pořadatelé festivalu Ostrava v plamenech myslí i na vaše pohodlí

Nabídka vstupenek na festival Ostrava v plamenech se rozšiřuje i na cenově zvýhodněné balíčky s ubytováním.

Dymytry Dymytry Zdroj: oficiální stránky kapely

Pokud se chystáte první srpnový víkend na první ročník festivalu Ostrava v plamenech a nejste místní či z blízkého okolí, nabídka balíčků s ubytováním je určena i vám. Bohatý hvězdně obsazený program bude trvat jistě do noci. Někdo zvolí přespání ve stanu, jiný se prospí v nočním vlaku cestou domů.

Kdo má rád pohodlí, chce si ještě festivalovou noc užít a nespěchat s odjezdem, může zvolit příjemnější variantu. Pořadatelé zajistili ubytování v prvotřídním hotelu Park Inn přímo v Ostravě. Pro dvě osoby tak balíček obsahující vstupenky, nocleh a snídaní vyjde na 2390 korun. Na ty z vás,

kteří do Ostravy chtějí přijet již v pátek, je také pamatováno. Můžete si k balíčku extra přikoupit ještě páteční nocleh tamtéž, pro dvě osoby vyjde na pouhých 1010 korun.


Čtěte také: Ostrava v plamenech doplňuje line up o W.A.S.P.


S rezervací příliš neotálejte, cena je platná a limitovaná počtem pokojů pouze do konce dubna 2014. Vzhledem k tomu, že Ostrava v plamenech je očekávána jako jedna z největších rockových festivalových událostí na Ostravsku, po volných místech se může jen zaprášit.
Samostatné festivalové vstupenky jsou již v prodeji za zaváděcí cenu 690 korun také do konce dubna, poté (jak již bývá zvykem u podobných akcí) se bude postupně zvyšovat. Hlavní tahouny akce jsou W.A.S.P. (USA), Sonata Arctica (Fin) a tuzemští Citron, Kreyson, Dymytry, Doga a Legendy se vrací.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Závěr Masters of Rock obstarali metalová královna a démon

  V nedělním line upu samozřejmě nejvíc vyčuhoval basák Gene Simmons. Kromě něj nás ale také čekaly dvě bandy, co rády zpívají o alkoholických substancích a pochopitelně návrat blonďaté dračice Doro Pesch.

 • Colours of Ostrava 2018: Vzdorovitá Aurora i rozpačitý Pharrell Williams

  Festivalová sezona je v plném proudu a jeden z největších českých festivalů se právě koná a láká na mnoho zajímavých českých a především zahraničních hvězd. Jaké byly první dva dny letošních Colours of Ostrava? Rozhodně bez velkých front a tropických teplot. Úvodní den naopak přivítal návštěvníky svěží déšť, který byl a je patrně i jednou z příčin, proč není letošní festival vyprodaný.

 • Třetí den Masters of Rock přinesl cvoky, monstra a jedno velké loučení

  Sobotní headliner Udo Dirkschneider se na Masters of Rock přijel definitivně rozloučit se svou minulostí v kapele Accept, jejichž písně prý od něj v budoucnu již neuslyšíme. Bylo tedy zřejmé, že setlist Dirschneider by měl být patřičně reprezentativní. Na Ronnie James Dio Stage se také vrátili Lordi, ale titul krále sobotního večera si pro sebe nakonec uzmul někdo jiný.

 • Foto: Colours of Ostrava, 19. 7. 2018

  Druhý den festivalu Colours of Ostrava je téměř u konce. Kromě o něco moudřejšího počasí než bylo v den předešlý, přinesl hlavně vystoupení zpěvačky Aurory, skupiny Kensington i Kaleo či na závěr celého dne dua Mura Masa.