Studio Gamma Ray lehlo popelem

Frontman a kytarista Gamma Ray, Kai Hansen, přes kapelní facebookové stránky oznámil, že jejich studio v Hamburku bylo nejspíše zcela zničeno při pondělním požáru. Vydání nové desky Empire of the Undead je tak zatím v nedohlednu.

Gamma Ray Gamma Ray Zdroj: gammaray.org

Velké skladiště, kde se nacházelo i domovské studio kapely Gamma Ray, Hammer Studios, zachvátil v pondělí velký požár. Podle serveru mopo.de šest místních kapel přišlo o své vybavení, zkušebny a Hammer Studios bylo zcela zničeno!

 

V pondělí večer Kain Hansen na oficiálních facebookových stránkách kapely oznámil: „Ahoj všem, díky za váš zájem. Jsme v pohodě, už jsme na turné v Jižní Americe. Studio je nejspíše zničeno, více budeme vědět, až budou mít hasiči vše pod kontrolou. Tady je ta ironická část: jsme na nábřeží jezera a nadcházející živé album Deep Purple právě bylo na tom místě zmixováno. Vzpomeňte na Smoke On The Water…

 

 

Gamma Ray, kteří jsou nyní na krátkém turné po Jižní Americe s Helloween, měli naplánováno se brzo do jejich studia v Hamburku vrátit, aby mohli novou desku dokončit. Empire of the Undead, jejíž vydání bylo naplánováno na začátek roku 2014, se tak na pulty obchodů dostane později.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Hu překvapují mongolským folk metalem

  Mongolští metalisté s dlouhými vlasy, tradičními nástroji a neúprosným hrdelním zpěvem zachvátili internet na konci loňského roku, když vypustili dvě úvodní skladby z chystaného alba. Nyní vydali celou studiovou desku nazvanou The Gereg.

 • Rozhovor s Karlou Tallas: Lidský přístup Ronnieho Jamese Dia k fanouškům i médiím byl mezi muzikanty unikátní

  Karla Tallas patří mezi nejzkušenější rockově-metalové žurnalisty v Česku. Přispívala do několika rockových periodik, působila i jako šéfredaktorka Hard Rockera. Má za sebou nesčetně rozhovorů s nejslavnějšími muzikanty. „Ronnie James Dio si fanoušky i novináře dokázal pamatovat i po letech,“ vzpomíná publicistka, která absolvovala i světová turné s Aerosmith, Doro nebo Gotthard. V současné době se zabývá novým digitálním projektem. 

 • Hardline zahrají v Praze

  Rockoví veteráni Hardline sice pocházejí ze Spojených států amerických, ale v současnosti je jejich domovem Apeninský poloostrov. Právě zde zpěvák Johnny Gioeli našel všechny členy aktuální sestavy kapely, která si tak prošla znovuzrozením. Jak skvěle jim to šlape předvedou v pražském klubu Nová Chmelnice 18. října.

 • As I Lay Dying mají hotovo: album Shaped by Fire vyjde už příští týden

  O tom, že se v kapele As I Lay Dying něco děje, vědí fanoušci více jak rok. Loni v červnu muzikanti vydali singl My Own Grave, který se stal předzvěstí nové desky. A nyní členové zahlásili: máme hotovo!