The Amity Affliction mají nové video

Australská partička The Amity Affliction si nedávno na své konto připsala další zářez v podobě desky This Could Be Heartbreak. A právě z této desky kapela vybrala skladbu Fight My Regret, ke které natočila videoklip, jež vzniknul pod taktovkou Ryana Mackfalla.

The Amity Affliction The Amity Affliction Zdroj: Archiv kapely The Amity Affliction

V létě minulého roku vydala kapela The Amity Affliction svoji pátou řadovou desku s názvem This Could Be Heartbreak. Jedenácti skladbové album se tak zařadilo po bok dalších metalcorových alb, které se dostali posluchačům tohoto subžánru do ruky. Zatím poslední počin kapely je prvním, na kterém nespolupracoval kytarista a jeden ze zakládajících členů Troy Brady, jež opustil kapelu před třemi lety. Z původní sestavy, která se dala dohromady v roce 2003, tak zůstal zpěvák čistých vokálů, klávesák a basák Ahren Stringer.

Kapela se znovu ozvala před několika dny, kdy fanouškům naservírovala klip k písni Fight My Regret. Video má na svědomí Ryan Mackfall, který s bandou již spolupracoval, a za sebou má spolupráce s kapelami jako Deftones, Polar nebo Funeral For A Friend.

The Amity Affliction v srpnu vystoupí na festivalu Brutal Assault a rozšíří tak řadu corových kapel na jednom z našich nejoblíbenějších festivalů.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Cavalera Conspiracy se blýskli novým videem

  Den po vydání nejnovějšího kousku, albu Psychosis, udělala americko-brazilská parta Cavalera Conspiracy radost svým fanouškům tím, že vydala klip k více jak pětiminutové skladbě Spectral War. Zajímavé na něm je, že pochází z produkce tatéra Paula Bootha.

 • Vikingové Amon Amarth přijíždějí s novým videoklipem

  Švédská death metalová formace Amon Amarth po několika měsících navštíví opět naši zemičku, kde předvede i své nejnovější kousky, mezi které se řadí také skladba The Way of Vikings, již najdeme na desátém albu Jomsviking, které spatřilo světlo světa v březnu minulého roku. K právě této zmiňované písni 'Amoni' natočili videoklip.

 • Eluveitie opět nezklamali

  Velice příjemný folk metal v podání švýcarské devítičlenné party Eluveitie se po třech letech hlásí s novou muzikou. A soudě dle novinky Epona, jakoby se nic nezměnilo. Vokály, instrumenty i celkové aranžmá, Eluveitie zkrátka drží své zavedené tempo, i když před několika měsíci z kapely odešli hned tři členové.

 • Hatebreed posílají nové video

  Více jak rok od vydání sedmé studiovky The Concrete Confessional vydává americká formace Hatebreed videoklip k jedné z písní, jež se na desce nachází. Kapela přijede v srpnu na festival Brutal Assault a zcela jistě na něm nové kousky předvede. Bude mezi nimi i Seven Enemies?