Foto: Cocotte Minute, Lucerna Music Bar, Praha, 17. 4. 2013

Ve středu 17. dubna vystoupila v pražském Lucerna Music Baru v rámci tour Můj čas pražská crossoverová kapela Cocotte Minute. Tato kapela je tradičně příslibem krutopřísné show plné nadupaných songů a skvělé atmosféry a ne jinak tomu bylo i ve středu večer.

 

Ze scény sice zmizely latexové oblečky a diskokoule a kapela se výrazově vrátila k tradičnějšímu" pojetí. To ale rozhodně klukům na zajímavosti neubralo. Koncerty Cocottů jsou pověstné úžasnou pohlcující atmosférou a maximálním nasazením celé kapely od prvních do posledních tonů, což kluci předvedli i tento večer.

Zazněly jak starší pecky z prvního alba Czeko, Bastard, Král Discotheque, tak i poslední novinka Holka mojí holky, kterou si s klukama jako speciální host večera zazpívala Heidi Janků. Po necelých dvou hodinách se kapela rozloučila osvědčeným šlágrem Měl bych Tě sejmout. Na závěr nechyběl Zellerův projev o kvalitním alkoholu a bezpečném hromadném sexu, takže si posluchač odnesl domů i nějaké to cenné moudro. Kvalitní večer, který rozhodně stál za to. Kdo nedorazil, prohloupil. Z akce Vám přinášíme fotogalerii.

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Music Bar, Praha
 • Datum: středa, 17 duben 2013
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Oomph! oslaví třicet let kariéry deskou. Představí ji i v Praze

  Německé industrialmetalové trio Oomph! v březnu představí v Praze svou novou desku. Ta vyjde dva měsíce před koncertem – 18. ledna 2019. Jde o první album, které kapela nahrává pod vydavatelstvím Napalm Records.

 • Foto: Soft Machine, Palác Akropolis, Praha, 18. 9. 2018

  Prohlédněte si fotografie z koncertu britské jazzrockové formace Soft Machine, který se odehrál v pražském Paláci Akropolis. Kapela zde vystoupila v sestavě John Etheridge (kytara), John Marshall (bicí), Theo Travis (saxofon, flétna, klávesy) a Roy Babbington (baskytara).

 • Návrat po osmi letech. Dimmu Borgir s albem Eonian přijedou do Prahy

  Jednou ze zastávek turné The European Apocalypse je i Česká republika. V pražském Foru Karlín zahrají němečtí thrash metalisté Kreator, Švédové Bloodbath a američtí Hatebreed. Nejzajímavější kapelou jsou však norští black metalisté Dimmu Borgir. Ti totiž po osmi letech mlčení vydali desku Eonian.

 • Slash opět míří do Prahy

  Legendární americký hudebník Slash přijede po čtyřech letech opět do Prahy. V rámci vydání nové desky Living The Dream vystoupí společně s Mylesem Kennedym & The Conspirators 9. února v pražské O2 areně.