Foto: Cocotte Minute, Lucerna Music Bar, Praha, 17. 4. 2013

Ve středu 17. dubna vystoupila v pražském Lucerna Music Baru v rámci tour Můj čas pražská crossoverová kapela Cocotte Minute. Tato kapela je tradičně příslibem krutopřísné show plné nadupaných songů a skvělé atmosféry a ne jinak tomu bylo i ve středu večer.

 

Ze scény sice zmizely latexové oblečky a diskokoule a kapela se výrazově vrátila k tradičnějšímu" pojetí. To ale rozhodně klukům na zajímavosti neubralo. Koncerty Cocottů jsou pověstné úžasnou pohlcující atmosférou a maximálním nasazením celé kapely od prvních do posledních tonů, což kluci předvedli i tento večer.

Zazněly jak starší pecky z prvního alba Czeko, Bastard, Král Discotheque, tak i poslední novinka Holka mojí holky, kterou si s klukama jako speciální host večera zazpívala Heidi Janků. Po necelých dvou hodinách se kapela rozloučila osvědčeným šlágrem Měl bych Tě sejmout. Na závěr nechyběl Zellerův projev o kvalitním alkoholu a bezpečném hromadném sexu, takže si posluchač odnesl domů i nějaké to cenné moudro. Kvalitní večer, který rozhodně stál za to. Kdo nedorazil, prohloupil. Z akce Vám přinášíme fotogalerii.

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Music Bar, Praha
 • Datum: středa, 17 duben 2013
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Stick Men, Lucerna Music Bar, 13. 3. 2018

  Stick Men se v rámci trurné na propagaci své nové desky Prog Noir zastavili v pražském Lucerna Music Baru.

 • Metalová smršť v čele s Betraying The Martyrs dorazí už v neděli do Prahy

  Březen ve znamení koncertů - tímto heslem se řídí francouzská metalová kapela Betraying The Martyrs, jejíž kroky povedou i do České republiky. Stane se tak v neděli 18. března a řežba to bude určitě pořádná.

 • Rozhovor s Jonnem Järvelou z kapely Korpiklaani: Občas musíme přiživit naši pověst alkoholiků

  Finská kapela Korpiklaani je v Česku rok od roku oblíbenější. Pravidelně hraje například na tuzemských festivalech nebo na svých samostatných koncertech. Letos skupina vyjela na turné s kapelami Heidevolk, Arkona a Trollfest. „O Korpiklaanech koluje v metalové komunitě spousta klišé. Říká se, že jsme nenapravitelní alkoholici," usmívá se frontman Jonne Järvelä. Zpěvák si před vyprodaným pražským koncertem 1. března našel chvilku a i přes zjevnou únavu z koncertování se rozpovídal o právě probíhajícím turné nebo své rodině. Prozradil i to, co společně s kapelou Korpiklaani chystá pro letošní vystoupení na festivalu Masters of Rock.

 • Do Prahy se v dubnu vrátí norská skupina Jaga Jazzist

  Jaga Jazzist jsou jednou z nejoslavovanějších a nejvlivnějších norských kapel. Jsou považování za lídry nujazzu a uznání si získali především svým experimentálním přístupem ke skládání a originálním spojováním jazzu, elektroniky a post-rocku. Samostatnou kapitolou jsou pak energií nabité koncerty Jaga Jazzist.