Foto: Cocotte Minute, Lucerna Music Bar, Praha, 17. 4. 2013

Ve středu 17. dubna vystoupila v pražském Lucerna Music Baru v rámci tour Můj čas pražská crossoverová kapela Cocotte Minute. Tato kapela je tradičně příslibem krutopřísné show plné nadupaných songů a skvělé atmosféry a ne jinak tomu bylo i ve středu večer.

 

Ze scény sice zmizely latexové oblečky a diskokoule a kapela se výrazově vrátila k tradičnějšímu" pojetí. To ale rozhodně klukům na zajímavosti neubralo. Koncerty Cocottů jsou pověstné úžasnou pohlcující atmosférou a maximálním nasazením celé kapely od prvních do posledních tonů, což kluci předvedli i tento večer.

Zazněly jak starší pecky z prvního alba Czeko, Bastard, Král Discotheque, tak i poslední novinka Holka mojí holky, kterou si s klukama jako speciální host večera zazpívala Heidi Janků. Po necelých dvou hodinách se kapela rozloučila osvědčeným šlágrem Měl bych Tě sejmout. Na závěr nechyběl Zellerův projev o kvalitním alkoholu a bezpečném hromadném sexu, takže si posluchač odnesl domů i nějaké to cenné moudro. Kvalitní večer, který rozhodně stál za to. Kdo nedorazil, prohloupil. Z akce Vám přinášíme fotogalerii.

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Music Bar, Praha
 • Datum: středa, 17 duben 2013
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Les Triaboliques, Palác Akropolis, Praha, 13. 12. 2018

  Přinášíme vám fotoreport z koncertu britské skupiny Les Triaboliques.

 • Foto: Within Temptation, Forum Karlín, Praha, 11. 12. 2018

  V úterý večer se v pražském Foru Karlín představila nizozemská metalová skupina Within Temptation. Jako předskokany si zvolili mladou kapelu z německého Mannheimu Beyond the Black. Within Temptation v čele s charismatickou zpěvačkou Sharon den Adel předvedli pravou metalovou show. Prohlédněte si fotografie ze začátku koncertu.

 • Seasick Steve zahraje konečně v Praze

  Již dvakrát svým strhujícím koncertem okouzlil návštěvníky festivalu Colours of Ostrava, letos dokonce na hlavní scéně. Příští rok v březnu se svérázný americký bluesman Seasick Steve, který často hraje na vlastnoručně vyrobené kytary, konečně představí poprvé v Praze.

 • Foto: Michael Schenker Fest, Roxy, Praha, 14. 11. 2018

  Prohlédněte si fotoreport z koncertu Michael Schenker Fest, který se konal v pražském klubu Roxy. Koncert proběhl v rámci turné k novému albu Resurrection, které nahrál německý metalový kytarista Michael Schenker se svojí kapelou, která v současné době nese název Michael Schenker Fest. Tato hvězdná sestava se pyšní 4 zpěváky, se kterými tento kytarista během své dlouhé kariéry spolupracoval. Graham Bonnet a Doogie White (oba též působili v kapele Rainbow), Robin McAuley a Gary Barden. Doprovodnou kytaru a klávesy obstaral Steve Mann, basu Chris Glen a za bicí se posadil Ted McKenna.