Foto: Cocotte Minute, Lucerna Music Bar, Praha, 17. 4. 2013

Ve středu 17. dubna vystoupila v pražském Lucerna Music Baru v rámci tour Můj čas pražská crossoverová kapela Cocotte Minute. Tato kapela je tradičně příslibem krutopřísné show plné nadupaných songů a skvělé atmosféry a ne jinak tomu bylo i ve středu večer.

 

Ze scény sice zmizely latexové oblečky a diskokoule a kapela se výrazově vrátila k tradičnějšímu" pojetí. To ale rozhodně klukům na zajímavosti neubralo. Koncerty Cocottů jsou pověstné úžasnou pohlcující atmosférou a maximálním nasazením celé kapely od prvních do posledních tonů, což kluci předvedli i tento večer.

Zazněly jak starší pecky z prvního alba Czeko, Bastard, Král Discotheque, tak i poslední novinka Holka mojí holky, kterou si s klukama jako speciální host večera zazpívala Heidi Janků. Po necelých dvou hodinách se kapela rozloučila osvědčeným šlágrem Měl bych Tě sejmout. Na závěr nechyběl Zellerův projev o kvalitním alkoholu a bezpečném hromadném sexu, takže si posluchač odnesl domů i nějaké to cenné moudro. Kvalitní večer, který rozhodně stál za to. Kdo nedorazil, prohloupil. Z akce Vám přinášíme fotogalerii.

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Music Bar, Praha
 • Datum: středa, 17 duben 2013
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Koncert Arch Enemy v Praze: White-Gluz zazářila nejen modře

  Pražská hudební hala Forum Karlín jednou opět přivítala metalisty z celého okolí. V neděli 14. ledna tam totiž zahráli švédští death metalisté Arch Enemy. Pouhou chvíli před nimi se na pódiu předvedli Finové Wintersun a předkapely Jinjer a Tribulation. Velký nápis na pokladně hlásil: vyprodáno.

 • Evanescence se v Česku představí s živým orchestrem

  Po víc jak roce přijíždí americká rocková kapela Evanescence znovu do české kotliny. Tradiční účast na některém z letních festivalů vystřídají za samostatný koncert, který bude ale víc než opulentní. V polovině března se představí v pražském Kongresovém centru se symfonickým orchestrem. Písničky tak budou v nové aranži.

 • Cannibal Corpse přijedou rozdrtit Palác Akropolis

  Metaloví řezníci Cannibal Corpse se již příští měsíc vrátí do našeho hlavního města, aby zde představili svou aktuální desku Red Before Black. V pražském Paláci Akropolis se ovšem můžete 21. února těšit i na neméně populární The Black Dahlia Murder, kteří v minulém roce rovněž vydali novou placku. Tuto dvojici ještě doplní francouzští No Return.

 • Metalcorový hurikán v čele s Architects se řítí na Prahu

  I příští měsíc do České republiky přijede několik kapel, jejichž doménou je metalcorový žánr. 25. leden bude patřit britské skupině Architects a jejím hostům - koncert doplní krajané While She Sleeps a kanadská parta Counterparts. Všechny tři kapely u nás již několikrát vystupovaly a pokaždé s velkým úspěchem.