Foto: Hakka Muggies, Praha - klub Fatal, 17. 5. 2014

Hakka Muggies vyrazila mezi lidi do žižkovského Fatalu. Z akce přinášíme fotoreport.

K překvapení mnohých nastoupila skupina na pódium o jednu kytaru štíhlejší. Fanoušci se dozvěděli, že ač bylo původně v plánu představení nového projektu, náhlý odchod kytaristy je donutil razantně změnit plány. Takže namísto novinek se naopak ponořili do historie a oprášili staré (a velmi staré) kousky. Řekl bych, že publikum tato změna změna spíše potěšila a rozjela se energická show rock-metal-punk-všelicos keltská muzika. Šlapalo to velmi pěkně. Fanoušky navíc potěšila zpráva, že kromě nové desky (která má být víc v duchu rané tvorby) se chystá i CD s novým nahráním už kultovních songů, které byly v pradávných dobách nahrány pouze na demech o minimálních nákladech.

Přehled

 • Místo konání: Klub Fatal
 • Datum: sobota, 17 květen 2014
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Divočáci Nashvile Pussy se chystají do Prahy

  Nashville Pussy je americká hardrocková skupina z Atlanty ve státě Georgia. Jejich osobitý hudební styl míchá různé vlivy od punku, boogie a psychobilly až po jižanský rock. Většina textů se točí kolem klasických rockových témat - sex, drogy, alkohol, rvačky. 22. července to se svou divokou show rozbalí v pražském klubu Vagon.

 • Foto: Sum 41, Braník, Praha, 18. 6. 2019

  Kanadští punk rockeři Sum 41 se vrátili do Prahy. Konkrétně do areálu smíchovského Staropramenu. Tentokrát si přizvali předskakující Stifled, Criminal Colection a The Creepshow. Mrkněte na náš fotoreport z koncertu: 

 • Foto: Die Ärzte, Lucerna Velký sál, Praha, 17. 5. 2019

  V pátek večer se ve Velkém sálu pražské Lucerny představila legendární německá punk-rocková kapela Die Ärzte. Ta zahrála publiku po více jak pětileté odmlce, kdy byla na turné naposledy, a tak není divu, že byl tento koncert beznadějně vyprodaný a fanoušci jaksepatří natěšení. Již od prvních tónů to v Lucerně pořádně vřelo a nikdo nemohl být na pochybách, že se jedná o opravdu punkový koncert se vším všudy. Prohlédněte si náš fotoreport ze začátku tohoto koncertu.

 • Foto: Edi Nulz, Jazz Dock, Praha, 6. 4. 2019

  V rámci tradičního festivalu Mladí ladí jazz zahrála v sobotu večer v pražském klubu Jazz Dock rakouská kapela Edi Nulz. Toto svérázné trio kombinuje zdánlivě nezkombinovatelné, a to jazz a punk. Kapela publikum bavila svojí energií i vtipem a rozhodně zanechala divákům úsměv na tváři. Ještě před samotným koncertem předskočila Edi Nulz mladá jazzová kapela z Prahy Molotow Moloch Quartet. Prohlédněte si několik fotografií z tohoto večera.