Foto: Lindsey Stirling, Žluté lázně, 11.7.2015 Doporučený

Americká houslistka a zpěvačka se po roce vrátila opět do Prahy. Před vstupem do areálu pražských Žlutých lázní diváci vytvořili dlouhu frontu, a někteří tak nestihli celé představení DJ Frikyho, který se snažil svými rytmy ještě více rozpálit již sluncem žhavé návštěvníky.

 Kolem osmé hodiny večerní jsme se dočkali hlavní hvězdy večera - energická Lindsey Stirling hned od začátku nasadila vysoké tempo, kterému pak během koncertu jen málokdy ulevila. Její housle beze slov vyprávěly příběhy dokreslované promítáním na plátnech za podiem, doprovázeny klávesami, bicími a tanečnicemi. Skladby ovlivněné různými hudebními žánry i tématy Lindsey doplňovala zajímavými slušivými kostýmy, za což ji diváci vždy odměňovali bouřlivým potleskem.

Z téměř dvouhodinového koncertu pro vás máme fotogalerii.

Přehled

 • Místo konání: Žluté lázně, Praha
 • Datum: sobota, 11 červenec 2015
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

 • Písničkář Pokáč dokazuje, že je Úplně levej

  Známý český písničkář a textař Pokáč, který tento rok vydal své druhé album s názvem ,,Úplně levej", vypustil do světa stejnojmenný videoklip.

 • Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019

  Skupina Chinaski vydala nové album "11", které se rozhodla pokřtít hned v několika městech. Na fotogalerii z brněnského křtu se můžete podívat zde.

 • Céline Dion se po 12 letech vrací do Prahy. Zahájí zde evropskou část světového turné

  Kanadská zpěvačka Céline Dion rozšiřuje aktuální turné „COURAGE WORLD TOUR" o několik desítek evropských koncertů. První z celkem třiatřiceti evropských zastávek bude 21. května 2020 v Praze, kam se popová superstar vrátí po dlouhých 12 letech. Aktuální světové turné se koná u příležitosti vydání nového alba Courage, které celosvětově vychází 15. listopadu.

Další podobné články