Foto: The Cell, Malostranská beseda, 30.10.2015 Doporučený

Páteční večer 30. října patřil v Malostranské besedě kapele The Cell a vzpomínkovému koncertu na svého kytaristu Martina Endla, který v létě předčasně odešel do hudebního nebe.

Během dvou a půl hodinového koncertu kromě řízného jižanského rocku kapely The Cell zazněly i bluesově laděné písně muzikantů Slow Fingers, se kterými také Martin skládal, zpíval a hrál na kytaru a byli jedněmi z vítaných hostů. Jako další nemohl chybět zakládající člen The Cell zpěvák David Gore a dívky, jež jako vokalistky rovněž s kapelou zpívaly - Radka Vojáčková a Gábina Urbánková. Několik písní zaznělo i z úst britského zpěváka a kytaristy Dillona Johna Werryho, dále zpěvačky Juwany Jenkins, několikrát se během koncertu svou hrou na kytaru či banjo zapojil i Martin Mikuláš. Večírek byl hudebně pestrý, probíhal v příjemné atmosféře a jestli Martin shora poslouchal, musel z něj mít velkou radost.
Z koncertu pro vás máme fotoreport. 

Přehled

 • Místo konání: Malostranská beseda
 • Datum: pátek, 30 říjen 2015
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Ghost zavítají do pražského O2 Universa

  Švédská rocková partička známá svou výstřední prezentací na pódiu i mimo něj přijede na konci tohoto roku do Prahy a pokusí se vyprodat tamější největší halu O2 Universum.

 • Jižané Hogjaw míří do Kolína

  Již počtvrté do Česka zavítá americká skupina Hogjaw, aby zde předvedla svou show plnou rockových melodií. Tentokrát na velkém pódiu kolínského Městského společenského domu. Tvrdé kytarové riffy, silné melodie a naléhavě znějící zpěv – to jsou hlavní devízy těchto nastupujících králů stylu všeobecně označovaného jako jižanský rock.

 • České Budějovice čeká Southern Steel Night Vol.4

  České Budějovice se na konci března stanou dějištěm Southern Steel Night Vol. 4 a promění se tak z jihočeského města na město z jihu USA.

 • Rozhovor s Monkey Business: Máme radost, když nám někdo pochválí propracovanost desky

  Monkey Business patří k nejvýraznějším jménům české hudební scény. Taneční projekt multiinstrumentalisty Romana Holého se na ní pohybuje osmnáct let, které provází úspěšná alba i profesními ocenění. V říjnu vydali již deváté album Bad Time For Gentlemen, které přináší několik změn. Nejen o nich se rozpovídali Roman Holý, zpěvák Matěj Ruppert a baskytarista Pavel Mrázek.