Foto: Zucchero, Forum Karlín, 12. 10. 2016 Doporučený

Světoznámý italský zpěvák Zucchero se vrátil do Prahy.

Za celou jeho dlouholetou kariéru to byla Zuccherova teprve třetí zastávka v naší republice. Ačkoliv jeho písně mají víceméně taneční charakter, hlediště bylo upraveno na sezení. Ani to však Zuccherovým fanouškům nezabránilo při oblíbených hitech povstat a zavlnit se do rytmu, a svým potleskem a zpěvem podpořit umělce na pódiu.

Více o tomto hudebníkovi se dočtete v pozvánce, zde pro vás máme několik fotografií ze začátku koncertu.

Přehled

 • Místo konání: Forum Karlín
 • Datum: středa, 12 říjen 2016
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Jak správně vybrat akustickou pěnu? Praktické tipy

  Nejeden hudebník se zamýšlel nad tím, jak dosáhnout lepšího zvuku. Plata od vajec, staré koberce či matrace. Znáte to? Možná jste si tím také prošli, ale stříleli jste naslepo nebo jste nedosáhli požadovaného akustického efektu. Doba se změnila, to co bylo kdysi nedostupné, je nyní dostupné za rozumnou cenu a v širokém výběru. O čem je řeč? O akustické pěně.

 • Ivan Hlas Trio zahraje v Mersey

  V sobotu 21.4. vystoupí v brněnském klubu Mersey populární český  písničkář a hudebník Ivan Hlas. Ten se zde pravidelně vrací již od roku 1993, kdy hrál přijeho otevření.

 • Foto: Faela, RockCafé, 15. 4. 2018

  Faela! je velmi neortodoxní mezinárodní kapela, kterou založili muzikanti z Argentiny, Chile, Španělska i Anglie ve švédském Malmö. Hrají divoký a syrový mix různých stylů od argentinského tanga, přes latino, rock, gypsy jazz, až po balkánskou hudbu. Podívejte se na fotografie z koncertu! 

 • Foto: Park Jiha, Jazz Dock, 14. 4. 2018

  Korejská hudba byla dlouho neprávem opomíjeným tématem. Ze země, kdysi řazené k „asijským tygrům“, se v poslední dekádě stává hudební tygr. A takovým představitelem je i Park Jiha. Podívejte se na fotogalerii z koncertu!

Další podobné články