Foto: Zucchero, Forum Karlín, 12. 10. 2016 Doporučený

Světoznámý italský zpěvák Zucchero se vrátil do Prahy.

Za celou jeho dlouholetou kariéru to byla Zuccherova teprve třetí zastávka v naší republice. Ačkoliv jeho písně mají víceméně taneční charakter, hlediště bylo upraveno na sezení. Ani to však Zuccherovým fanouškům nezabránilo při oblíbených hitech povstat a zavlnit se do rytmu, a svým potleskem a zpěvem podpořit umělce na pódiu.

Více o tomto hudebníkovi se dočtete v pozvánce, zde pro vás máme několik fotografií ze začátku koncertu.

Přehled

 • Místo konání: Forum Karlín
 • Datum: středa, 12 říjen 2016
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Marilyn Manson, Tipsport Arena, Praha, 19.11. 2017

  V neděli 19. listopadu v pražské Tipsport Areně vystoupil v rámci turné k nejnovějšímu albu Heaven Upside Down kontroverzní Marilyn Manson. Publikum navnadila Djka Amazonica. Z večera vám přinášíme fotoreport.

   

 • Foto: James Newton Howard, Kongresové centrum, Praha, 19. 11. 2017

  Do Prahy poprvé zavítal další velký muž filmové hudby - James Newton Howard. Spolu s Českým národním symfonickým orchestrem provedli publikum stručným průřezem Howardovy tvorby. Přinášíme vám fotoreport ze začátku koncertu a pak skladby z filmu Hunger Games, kde ústřední píseň zazpívala Gabriela Heclová, výherkyně soutěže pro účinkování v tomto představení.

 • Within Temptation představí nové album Praze

  Holandská symphonic metalová stálice Within Temptation s velkou radostí oznamuje své plány na příští rok! Členové party pracují na novém albu, které hodlají představit v 33 městech a 18 zemích. Toto turné ukončí vůbec nejdelší tour přestávku v historii kapely. Zastávku plánují i v Praze.

 • Ve věku 64 let zemřel Malcolm Young, zakladatel a kytarista AC/DC

  "S nejhlubším zármutkem v srdci jsou AC/DC dnes nuceni oznámit úmrtí Malcolma Younga". Touto krátkou zprávou dnes australští velikáni potvrdili odchod jejich zakládajícího člena a jednoho z hlavních architektů jejich úspěchu.

Další podobné články