Foto: Zucchero, Forum Karlín, 12. 10. 2016 Doporučený

Světoznámý italský zpěvák Zucchero se vrátil do Prahy.

Za celou jeho dlouholetou kariéru to byla Zuccherova teprve třetí zastávka v naší republice. Ačkoliv jeho písně mají víceméně taneční charakter, hlediště bylo upraveno na sezení. Ani to však Zuccherovým fanouškům nezabránilo při oblíbených hitech povstat a zavlnit se do rytmu, a svým potleskem a zpěvem podpořit umělce na pódiu.

Více o tomto hudebníkovi se dočtete v pozvánce, zde pro vás máme několik fotografií ze začátku koncertu.

Přehled

 • Místo konání: Forum Karlín
 • Datum: středa, 12 říjen 2016
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Hogjaw přivezou do Prahy jižanský rock světových parametrů

  Po dlouhých pěti letech se již potřetí objeví v České republice americká skupina Hogjaw, aby zde předvedla svou neopakovatelnou show plnou poctivého muzikantství a chytlavých rockových melodií. Tvrdé kytarové riffy a silné melodie jsou totiž, spolu s naléhavě znějícím zpěvem, hlavními devízami těchto nastupujících králů stylu všeobecně označovaného jako jižanský rock.

 • Foto: Mucha, Xavier Baumaxa, Musilka, Brno, 7. 9. 2017

  Výborný koncert skupiny Mucha a Xaviera Baumaxy proběhl ve čtvrtek v brněnské Musilce. Na fotogalerii se můžete podívat zde.

 • Kapela Nazareth se u nás zastaví třikrát

  Již koncem měsíce září zahrají v Brně, v Praze a v Ostravě Nazareth. Kdo si nenechá ujít tuto rockovou show?

 • Nothing But Thieves se vracejí do České republiky

  První album vyšlo pětici z Velké Británie teprve v roce 2015, od té doby se u nás stihli objevit už 2x. Prvně v roli předskokana na sólovém koncertu Gerarda Waye a o rok později na festivalu Colours of Ostrava. S jejich Broken Machine se objeví v pražském MeetFactory 30. listopadu, tohoto roku.

Další podobné články