Foto: Zucchero, Forum Karlín, 12. 10. 2016 Doporučený

Světoznámý italský zpěvák Zucchero se vrátil do Prahy.

Za celou jeho dlouholetou kariéru to byla Zuccherova teprve třetí zastávka v naší republice. Ačkoliv jeho písně mají víceméně taneční charakter, hlediště bylo upraveno na sezení. Ani to však Zuccherovým fanouškům nezabránilo při oblíbených hitech povstat a zavlnit se do rytmu, a svým potleskem a zpěvem podpořit umělce na pódiu.

Více o tomto hudebníkovi se dočtete v pozvánce, zde pro vás máme několik fotografií ze začátku koncertu.

Přehled

 • Místo konání: Forum Karlín
 • Datum: středa, 12 říjen 2016
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Černá víra Depeche Mode je věčná

  Britská kapela Depeche Mode vystoupila po 4 letech ve středu opět ve vyprodaném Edenu. Devátá zastávka v rámci probíhajícího Global Spirit Tour připadla právě na Prahu a jednalo se opět o magický hudební zážitek.

 • Rozlučka s Deep Purple jako rocková mše

  Pražská O2 arena zažila 22. května večer velkolepou show v podání britské rockové legendy Deep Purple. Jejich světové turné Infinite dává tušit, že může být poslední, což české fanoušky vyburcovalo k maximální účasti. Plno bylo na ploše i na tribunách.

 • Muse se vrací, pozitivní a plní naděje

  Po dvou letech od vydání posledního alba Drones se na scénu znovu vracejí britští rockeři Muse. Ještě předtím než vyjedou na očekávané stadionové turné po Americe s Thirty Seconds To Mars a PVRIS, vyslali do světa novinku s názvem Dig Down.

 • Papa Roach přivezou do Prahy novou desku

  V září letošního roku se můžeme těšit na koncert kapely Papa Roach, která právě vydává svou devátou studiovou desku Crooked Teeth.

Další podobné články