Joe Satriani - změna konání koncertu

Dva dny před plánovaným koncertem Joe Satrianiho pořadatelé mění místo jeho konání, z logistických důvodů.

Joe Satriani Joe Satriani Zdroj: pořadatel koncertu

 Nemusíte zoufat - vstupenky zůstávají v platnosti a abyste stihli začátek, je i ten posunutý na 20:30 h. vstupenky na přesměrovaný koncert budou nejen platit, pokud je máte zakoupeny na sezení, potřebný počet sedadel bude zajištěn i ve Foru Karlín. Získáme tak zároveň šanci na komornější atmosféru koncertu.

Čtěte také: Supernova Joe Satrianiho míří do Prahy a do Třince

Už jste zaslechli jméno Dan Patlansky ? Pokud patříte mezi příznivce blues rocku tak patrně již ano. Pro Ty, kdo o něm ještě neslyšeli krátké představení: jihoafrický kytarista a zpěvák Dan Patlansky je v současné době hodně sledovaný objev na blues rockové  scéně. Classic Rock (z Velké Británie) v něm dokonce vidí budoucnost blues: „Dan Patlansky může pocházet z opačné strany zeměkoule, ale budoucnost blues drží ve svých rukou“. Nyní jej máte možnost slyšet živě i v Praze, neboť právě on bude zahřívat svými skladbami podium pro Joe Satrianiho. A je tomu upřímně rád a sám k té volbě říká: „ Joe Satriani byl vždy mou velkou inspirací. Je největším novátorem mezi současnými kytaristy a jsem nesmírně poctěn, že s ním můžu absolvovat turné.“ 
 


Joe Satriani přijde na scénu podle plánu kolem půl desáté, aby předvedl koncertní set sestavený především ze skladeb nové studiové desky Shockwave Supernova, která je jubilejní patnáctou v jeho diskografii. K jejímu natáčení si přizval trio špičkových muzikantů - renomovaného klávesistu Mika Keneallyho (James LaBrier, Steve Vai), bubenického kouzelníka Marca Minnemanna (The Aristocrats, Steven Wilson, Kreator) a baskytarové eso Bryana Bellera (James LaBrier, Steve Vai). A ti jej na pražském i ostravském koncertu také osobně doprovodí.

Sledujte rock na Facebooku:
 

Máme se tedy opravdu na co těšit. Vstupenky máte ještě zítra možnost zakoupit v předprodeji v cenových relacích od 790 korun.

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Selmy Uamusse

  Mozambik patří, podobně jako Kapverdy či Brazílie, mezi kulturně navzájem spřízněné země portugalské sféry. Po hudební stránce je to ovšem zatím nezmapovaný region. O to větším překvapením je zpěvačka Selma Uamusse, která organicky spojuje dva dosud oddělené světy - živelné rytmy mosambického venkova, i funk a zvukovou psychedelii evropských klubů. Přijďte do Paláce Akropolis 29. listopadu!

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Lakha Khana

  Virtuózní houslista Yehudi Menuhin kdysi prohlásil, že temný a hypnotický tón nástroje sarangi je tím nejpřesnějším obrazem indické duše. Jedná se o paralelu evropských houslí, která je ovšem podobně jako sitar opatřena sadou rezonančních strun a užívá se jak v klasické, tak i lidové hudbě. Pojďte soutěžit s redakcí musicweb.cz o lístky na 18. listopadu do Paláce Akropolis.

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert The Comet Is Coming

  Cosmic Jazz v taneční rovině aneb hudba budocnosti pozpátku. Londýnská postjazzová hvězda poprvé v České republice 19. listopadu v prostorách Paláce Akropolis!

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Alash

  Ti, kdo znají Huun-Huur-Tu, Ayarkhaan nebo Yat- Kha, vědí, že sibiřská hudba má neuvěřitelné kouzlo. A občas do ní proniknou i současné vlivy. Pojďte soutěžit a vyrazte na koncert do Paláce Akropolis 28. listopadu!