Ken Hensley se vrací do ČR. Tentokráte zahraje pouze v Plzni

Charismatický skladatel, zpěvák, klávesák a kytarista Ken Hensley (ex Uriah Heep) opět zahraje českému publiku. Tentokrát chystá pouze jediný a komorní koncert v plzeňské Šeříkovce již tuto neděli 5.února od osmi hodin. Všechna místa budou k sezení – nejedná se o klasické vystoupení.

Ken Hensley Ken Hensley Foto: Eva Makovská, MusicWeb

Tentokrát se představí Ken sám, bez doprovodné kapely, s kytarou a neodmyslitelnými hammondkami. Součástí večera bude i moderovaná diskuze mezi ním a diváky, samozřejmě s českým překladem. V setlistu jistě budou staré známé uriášovské hity jako July Morning, Lady in Black, Free Me, Rain a spousta dalších, kterých je Ken autorem. Zazní i písně z jeho sólových studiových alb, včetně posledního Love & Other Mysteries. Můžeme se tady těšit na opravdu nevšední posezení.

Kupte si vstupenky online za 500 korun

Ken Hensley se v posledních letech do Čech vrací již víceméně pravidelně, a to s doprovodnou kapelou vikingů Live Fire. Základna posluchačů se stále rozrůstá. Koncerty vždy mívají skvělou atmosféru, jsou plné silných melodií a nabité energií. Nedělní koncert bude velice komorní a fanoušci mají možnost se dozvědět zajímavosti o Kenovi samotném.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • První den Masters of Rock nabídl velké metalové návraty i rockové veterány

  Do Vizovic se po roce opět sjely tisíce fanoušků metalové muziky ze všech koutů Evropy, kteří si nechtěli nechat ujít další ročník Masters of Rock. Počasí bylo letos milosrdné a kromě jedné jedné krátké nedělní průtrže mračen, nebombardovalo návštěvníky ani přívaly deště, ani nemilosrdnými slunečními paprsky. Většinou bylo pod mrakem s občasnou sprškou. Na seznamu kapel byla znovu spousta navrátilců, ale jako vždy se tu dalo najít pár nových jmen. A některá z nich mě obzvláště zajímala.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 11. 7. 2019

  Minulý týden ve čtvrtek začal letošní ročník mezinárodního metalového- rockového festivalu Masters of Rock, který jako každý rok zaplnil městečko Vizovice a areál Likérky Jelínek. První den festivalu vystoupili mimo jiné Uriah Heep, Gamma Ray, švédští Eluveitie s novou deskou nebo se také na Ronnie Dio stage po sedmi letech vrátila švédská gothic- industrial metalová kapela Deathstars. Z prvního festivalového dne vám přinášíme fotoreportáž.

 • Foto: Metalfest, Amfiteatr Lochotín, Plzeň, 2. 6. 2019

  Neděle 2. června byla posledním dnem plzeňského Metalfestu. Vystoupili očekávání Filipínci Death Angel, finští Korpiklaani. Celý amfiteatr postavil na nohy Dee Snider a festival zakončili Arch Enemy včele s Alissou White-Gluz. Z posledního dne Metalfestu vám přinášíme ještě jednu fotoreportáž.

 • Foto: Metalfest, Amfiteátr Lochotín, Plzeň, 31. 5. 2019

  Před týdnem skončil jubilejní, desátý ročník plzeňského Metalfestu. Během tří dnů se na pódiu ve vyprodaném Amfiteátru Lochotín vystřídaly stálice metalové scény. Páteční večer završily kapely Hammerfall a Powerwolf, které večer předvedly velkolepou show. Z prvního dne Metalfestu vám přinášíme fotoreportáž.