Lacuna Coil: Náprava odloženého koncertu se koná o víkendu

Italská gothic/alternativně-metalová formace Lacuna Coil v rámci turné Dark Legacy 2012 zahraje v Praze a v Bratislavě. Kapela vyjela světu představit své nové, řadově šesté studiové album Dark Adrenaline.

Lacuna Coil Lacuna Coil pořadatel Obscure Promotion

Pod vedením producenta Davida Gilmoura se Lacuna Coil představí publiku agresivnějším hudebním projevem než doposud a podle ukázek nutno říci, že mnohem lepším. Album tím pádem získalo mnohem více na energii, kterou kapela hodlá přenést i na pódia. Máme se tedy rozhodně na co těšit. Pódium při obou koncertech zahřejí kalifornští This Is She svým electric-rockem.
 


Kapela funguje již od roku 1994, ale několikrát se od té doby přejmenovávala. Jako Lacuna Coil ji vídáme od roku 1997, kdy členové podepsali smlouvu s Century Media's. Stylem hudby se řadí k formacím Evanescence nebo Within Temptation. Hrají ve složení Cristina Scabbia (zpěv), Andrea Ferro (zpěv), Cristiano Migliore (kytara), Marco Biazzi (kytara), Marco Coti Zelati (baskytara), Cristiano Mozzati (bicí).

Přehled

 • Název akce: Lacuna Coil - Dark Legacy 2012
 • Datum: sobota, 17 listopad 2012
 • Místo: Futurum Praha
 • Cena: 645 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 16. 8. 2019

  Prostřední den festivalu Rock Heart pokračoval se spoustou zajímavostí.

 • Foto: Metallica, Letiště Letňany, Praha, 18. 8. 2019

  V neděli večer zahrála v pražských Letňanech v rámci světového turné WorldWired Tour legendární Metallica. Na tuto show dorazilo více jak 70 tisíc fanoušků tvrdé muziky a ani my jsme u toho nemohli chybět. Ještě před samotným vystoupením Metallicy se divákům v roli předskokana představily dvě severské kapely. Norská hardcorová skupina Bokassa a švédská heavymetalová skupina Ghost.

  Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto vyprodaného koncertu.

 • Foto: Richie Kotzen, Retro Music Hall, Praha, 10. 7. 2019

  V pondělí večer vystoupil v Praze americký kytarista a zpěvák Richie Kotzen. Tento kytarový virtuóz vystoupil v České republice již po několikáté a i tentokrát byl jeho koncert naprosto vynikající. Stejně jako například Jeff Beck či Mark Knopfler proslul Kotzen svojí unikátní technikou hry na elektrickou kytaru bez trsátka. V hodinu a půl dlouhém setu namíchal fanouškům pestrou směsici kytarové hudby spolu s jeho nezaměnitelným zpěvem. Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto koncertu.

 • Foto: Metronome Festival Prague, Výstaviště Holešovice, Praha, 21. 6. 2019

  Prohlédněte si fotoreport z prvního dne hudebního festivalu Metronome Festival Prague. Letos se tento festival konal již po čtvrté a opět lákal návštěvníky na celou řadu hvězd, jako například Pražský Výběr, Katarzia, Band of Skulls či Morcheeba. Hlavní hvězdou pátečního večera byl bezesporu anglický zpěvák z Oasis Liam Gallagher. Více se dočtete v recenzi od Jany Stacke.