LMFAO čeká v únoru první živý koncert pro české publikum

Losangeleští LMFAO ovládají světové taneční akce a diskotéky. Nyní duo konečně dorazí také do Prahy. Jejich živá taneční party propukne 24. února v pražské Tesla Areně.

LMFAO budou v Praze vystupovat poprvé LMFAO budou v Praze vystupovat poprvé lmfaomusic.com

LMFAO (Laughing My Fucking Ass Off = po***u se smíchy) od roku 2006 drancují pódia bláznivým zpěvem o party životním stylu a pití. Koho nezaujme zpěv, určitě si všimne alespoň vtipně osvěžujícího tance a kudrnatých hlav. Jejich hudba je koktejlem z nejrůznějšího ovoce. Patrná je příchuť elektra, popu, rocku nebo housu. Sami LMFAO svůj koktejlový styl však označují jako party rock.

Redfoo a SkyBlu, strýc a synovec, jsou báječným příkladem bláznivého rozproudění stojatých hudebních vod. Pánové natočili dvě desky – Party Rock a Sorry For Part Rocking. Nejúspěšnější kousky jejich tvorby jsou bezesporu Party Rock Anthem, Champagne Showers nebo Gettin‘ Over You, ne kterém spolupracovali s Davidem Guettou.  

Nyní se LMFAO konečně rozhodli uspořádat koncert také pro Českou republiku. Jejich zdejší vystoupení je součástí celosvětového turné Cherrytree Pop Alternative Tour, na kterém je doprovází Far East Movement a Colette Carr.

„Jsme vlastně hudební designeři,” říká Redfoo. „Pokud je hudba způsob, jak komunikovat s lidmi, pak jsme téměř jako vědci. Někteří lidé vyrábějí software, jiní píšou příběhy, kterými vás rozpláčou. My vytváříme něco, co můžou použít DJové v klubech, a víme přesně, proč to děláme.”

„Prostě umíme pořádně pařit a tím jdeme příkladem!“ dodal SkyBlu.

Energicky šílenou show si budou moci jejich příznivci užít již 24. února ve 21 hodin. Koncert se měl původně konat v klubu SaSaZu, pro velký zájem ale musel být přesunut do pražské Tesla Areny s podstatně větší kapacitou. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 690 korun, V.I.P. místa za 2 590 korun (konzumace na baru a v bufetu v ceně). 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Airbourne na festivalech hrají v čím dál prestižnějších časech a fanoušků přibývá. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Foto: Ulrich Ellison, Bounty Rock Cafe, Olomouc, 8. 10. 2019

  Rockový Mozart, jak jej nazvali v upoutávce, Ulrich Ellison and Tribe Blues zahrál v olomouckém Bounty svůj napínavý a harmonický mix vláčného i výbušného rocku, jižanského blues, keltské a lidové hudby. Pódium mu však nestačilo, tak vešel mezi diváky a zahrál jim nejen "do ouška" ale také, sednuvší si ke stolu, k dobrému pivečku!

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

 • Písničkář Pokáč dokazuje, že je Úplně levej

  Známý český písničkář a textař Pokáč, který tento rok vydal své druhé album s názvem ,,Úplně levej", vypustil do světa stejnojmenný videoklip.

Další podobné články