Richie Kotzen svou kytarou omámí zlínské milovníky skvělé hudby

Jeden z nejlepších světových kytaristů, Richie Kotzen, se vrací do České republiky, tentokrát zahraje poprvé pro moravské publikum. V rámci jeho jarního turné vystoupí v klubu Golem ve Zlíně 14. března 2012 ve 20 hodin.

Richie Kotzen Richie Kotzen Eva Makovská, Musicweb.cz

Richie Kotzen se chystá do Zlína. Můžeme se těšit na nové skladby z aktuálního studiového alba s názvem 24 Hours, které vyšlo 11. 11. 2011. Kromě nich jistě uslyšíme jeho starší a dobře známé písně.

Richie je zkušený a všestranný kytarista, vynikající skladatel a zpěvák. Jeho hudba v sobě mísí prvky rocku, soulu a blues a je plná procítěných melodických motivů. Za svou dosavadní kariéru prošel řadou známých skupin, jako byli Poison,  Vertú a  Mr. Big, kde vystřídal Paula Gilberta. Hrál i s dalšími muzikanty, jakými jsou Gene Simmons (KISS) nebo Kean Reeves (Dogstar). V roce 2006 dokonce jako sólista předskakoval legendárním Rolling Stones na jejich turné po Japonsku. Do současnosti Kotzen vydal již dvaadvacet alb a je jedním z mála umělců, kteří byli odměněni ne jedním, ale dvěma vlastními modely kytar.

Richie Kotzen vystoupí 14. března ve zlínském klubu Golem. Jeho kytara se rozezní přesně ve 20 hodin. Vstupenky na koncert můžete zakoupit za 450,- Kč v předprodejích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, Ticket-art a Eventim.

Přehled

 • Název akce: Richie Kotzen
 • Datum: středa, 14 březen 2012
 • Místo: Golem Zlín
 • Cena: 450,- Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Selmy Uamusse

  Mozambik patří, podobně jako Kapverdy či Brazílie, mezi kulturně navzájem spřízněné země portugalské sféry. Po hudební stránce je to ovšem zatím nezmapovaný region. O to větším překvapením je zpěvačka Selma Uamusse, která organicky spojuje dva dosud oddělené světy - živelné rytmy mosambického venkova, i funk a zvukovou psychedelii evropských klubů. Přijďte do Paláce Akropolis 29. listopadu!

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Lakha Khana

  Virtuózní houslista Yehudi Menuhin kdysi prohlásil, že temný a hypnotický tón nástroje sarangi je tím nejpřesnějším obrazem indické duše. Jedná se o paralelu evropských houslí, která je ovšem podobně jako sitar opatřena sadou rezonančních strun a užívá se jak v klasické, tak i lidové hudbě. Pojďte soutěžit s redakcí musicweb.cz o lístky na 18. listopadu do Paláce Akropolis.

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert The Comet Is Coming

  Cosmic Jazz v taneční rovině aneb hudba budocnosti pozpátku. Londýnská postjazzová hvězda poprvé v České republice 19. listopadu v prostorách Paláce Akropolis!

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Alash

  Ti, kdo znají Huun-Huur-Tu, Ayarkhaan nebo Yat- Kha, vědí, že sibiřská hudba má neuvěřitelné kouzlo. A občas do ní proniknou i současné vlivy. Pojďte soutěžit a vyrazte na koncert do Paláce Akropolis 28. listopadu!