Richie Kotzen svou kytarou omámí zlínské milovníky skvělé hudby

Jeden z nejlepších světových kytaristů, Richie Kotzen, se vrací do České republiky, tentokrát zahraje poprvé pro moravské publikum. V rámci jeho jarního turné vystoupí v klubu Golem ve Zlíně 14. března 2012 ve 20 hodin.

Richie Kotzen Richie Kotzen Eva Makovská, Musicweb.cz

Richie Kotzen se chystá do Zlína. Můžeme se těšit na nové skladby z aktuálního studiového alba s názvem 24 Hours, které vyšlo 11. 11. 2011. Kromě nich jistě uslyšíme jeho starší a dobře známé písně.

Richie je zkušený a všestranný kytarista, vynikající skladatel a zpěvák. Jeho hudba v sobě mísí prvky rocku, soulu a blues a je plná procítěných melodických motivů. Za svou dosavadní kariéru prošel řadou známých skupin, jako byli Poison,  Vertú a  Mr. Big, kde vystřídal Paula Gilberta. Hrál i s dalšími muzikanty, jakými jsou Gene Simmons (KISS) nebo Kean Reeves (Dogstar). V roce 2006 dokonce jako sólista předskakoval legendárním Rolling Stones na jejich turné po Japonsku. Do současnosti Kotzen vydal již dvaadvacet alb a je jedním z mála umělců, kteří byli odměněni ne jedním, ale dvěma vlastními modely kytar.

Richie Kotzen vystoupí 14. března ve zlínském klubu Golem. Jeho kytara se rozezní přesně ve 20 hodin. Vstupenky na koncert můžete zakoupit za 450,- Kč v předprodejích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, Ticket-art a Eventim.

Přehled

 • Název akce: Richie Kotzen
 • Datum: středa, 14 březen 2012
 • Místo: Golem Zlín
 • Cena: 450,- Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Ethan Iverson, Joe Sanders, Jorge Rossy, Jazz Dock, Praha, 18. 9. 2019

  V klubu Jazz Dock se ve středu sešlo trio špičkových hudebníků - vše o koncertě si přečtěte v REPORTU Martina Faixe, zde pro vás máme fotografie, doplňující atmosféru koncertu.

 • Jazz Dock přivítal nový projekt klavíristy Ethana Iversona

  Jméno klavíristy Ethana Iversona je spojeno bezesporu se skupinou The Bad Plus, kterou v roce 2000 zakládal se svými přáteli. Po létech jejího působení v roce 2017 ovšem oznámil, že kapelu opouští. Ethan Iverson navštívil tak klub Jazz Dock ve středu 18. září 2019 poprvé se svým novým projektem.

 • V říjnu se v Praze uskuteční hudebně výtvarný festival pro děti Struny Teens

  Hudebně výtvarný festival Struny TEENS je tu v říjnu opět pro všechny, kteří chtějí proniknout do světa profesionálních mladých hudebníků i výtvarníků. 19. října na ně v Fa Fabrice čekají workshopy, debaty a unikátní koncert. Na workshopu s Jarem Cossigou se dozvědí mnoho užitečných rad a tipů, jak správně nahrávat, stříhat a mixovat muziku. Výrazná ilustrátorka a umělkyně Eliška Podzimková, kterou si ke spolupráci vybral Jamie Oliver nebo Tomáš Klus, zas předá své bohaté zkušenosti na výtvarném workshopu.

 • Skupina minus123 pokřtí novou desku v Lucerna Music Baru

  Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. Album LES vyjde v pátek 20. září. Novinka obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině. LES natáčely „Minuty" v legendárním studiu Sono Records a jako hosta ke spolupráci přizvaly i geniálního jazzového trumpetistu Erika Trufazze.

Další podobné články