Velký mejdan s Monkey Business se blíží

Již příští týden se rozjede velká narozeninová party s jednou z našich předních kapel Monkey Business. Slavit a křtít se bude v Praze 21. května a v Brně 29. května.

Monkey Business Monkey Business Zdroj: management kapely

Jak jsme vás již před časem informovali, Monkey Business letos slaví 15 let své existence a celé jarní turné nese podle této události název 15 let na stezce kamarádství. Vyvrcholí pak dvěma velkými koncerty v Praze a Brně, na obou se bude zároveň křtít nová deska Sex and sport? Never!.

Čtěte také: Monkey Business letos oslaví 15 let na stezce kamarádství

Jak je známo, koncerty Monkey Business jsou naživo velmi bujaré a oslava takového výročí jistě vyžaduje nabídnout divákům i něco navíc. Slavit se tedy bude ve velkém stylu a přijdou i hosté zvučných jmen. Do pražských Žlutých lázní se můžete těšit na legendární Martu Kubišovou, nestárnoucího melody-makera Ondřeje Havelku a první dámu české alternativní scény Ivu Bittovou. K té se pak na brněnském koncertě připojí ještě Ewa Farna. Ani to však kapele nestačí a slibuje ještě speciální hosty jako překvapení.


 

Po slavnostním křtu novinkového alba Sex and sport? Never! budete mít možnost si jej přímo na koncertech i premiérově zakoupit, stejnojmenný singl již rotuje v rádiích.
Oba koncerty začínají již v 18 hodin, neboť zahřívacího kola pro diváky se ujala skupina Ohm Square. Hned po nich přivítáme Monkey Business se speciálním programem mapujícím patnáctiletou historii kapely a zpestřený písněmi z jejich nové desky.
A jak vzkazuje kapela: „Budeme se těšit a věřte nám, že kdo nepřijde, s tím si to vyřídíme!“
Vstupenky zakoupíte v běžných předprodejních sítích.

Přehled

 • Název akce: Monkey Business - 15 let na stezce kamarádství
 • Datum: čtvrtek, 21 květen 2015
 • Místo: Žluté lázně
 • Cena: 490 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert The Comet Is Coming

  Cosmic Jazz v taneční rovině aneb hudba budocnosti pozpátku. Londýnská postjazzová hvězda poprvé v České republice 19. listopadu v prostorách Paláce Akropolis!

 • Foto: Richie Kotzen, KorunníÍ Pevnůstka, Olomouc, 11.7.2019

  Druhý koncert v ČR odehrál Richie Kotzen v Olomouci, v kotli Korunní pevnůstky s panoramatem věží historického města za zády. Z tohoto skvělého koncertu tohoto vynikajícího kytaristy a zpěváka přinášíme fotoreport.

 • Rammstein se blíží ku Praze

  Německá skupina Rammstein vznikla v roce 1994 a od té doby vydala úctyhodných šest alb. Že šest není moc? Téměř všechny přinesly aspoň jeden velký hit. První album s názvem Herzeleid vyprodukovalo píseň Rammstein, další Sehnsucht světoznámou skladbu Du Hast či song Engel. Aktuálně kapela zaujala vydáním nové písně s názvem Deutschland.

 • Rozhovor s Jeffem Angellem: Skladby se samy napíšou, když je necháte

  Před koncertem skupiny Walking Papers v pražském klubu Café v lese se povedlo redakci musicweb.cz vyzpovídat frontmana kapely - Jeffa Angella. V rozhovoru se mimo jiné rozhovořil o svých inspiracích, či jak u něj probíhá tvůrčí proces při skládání nových písní.