zakázanÝovoce vyráží na dvě koncertní turné současně!

Kapela zakázanÝovoce se velmi rychle otřásla z nedávných personálních změn, kdy ke kytaristovi Mejdlovi a baskytaristovi Yarisovi přišli bubeník Tra Vis a za mikrofon a druhou kytaru se postavil Mimi. Příchod nových dvou členů byl tím momentem, kdy kapela po více jak 10 letech fungování dostala nálož takové energie.

zakázanÝovoce zakázanÝovoce Zdroj: Promo foto kapely

 V nové sestavě kapela za 8 měsíců zvládla téměř nemožné, a to natočit dva nové videoklipy Genocida 2016 a Díky Vám!, odjet více jak 20 koncertů, složit nový repertoár, nahrát nové album a připravit program pro tři turné, z nichž jedno zakončili 26. 8. 2016 v Brně. Aby toho nebylo málo tak kapela chystá ještě další, letos již třetí, videoklip ke skladbě Město andělů a samozřejmě s tím i velký křest alba Díky vám za přítomnosti speciálních hostů. Místo a hosty kapela zveřejní nejpozději do konce října.

 

 

Nové album nese název Díky vám!. Vyšlo v pátek 30.9. 2016 a obsahuje 10 zbrusu nových songů. Chybět nebudou již zmiňované pecky Díky vám! a Genocida 2016, které fanoušci znají již z videoklipů, přičemž Genocida 2016 je na novém CD jako speciální bonus. Na celé natáčení dohlížel producent Hynek Toman (Support Lesbiens) a o mastering se postaralo studio Biotech známého producenta Ecsona Waldese.

Nadšení z alba zcela přesně vyjadřují slova kluků: „Máme z něj obrovskou radost a doufáme, že bude v následujících měsících a letech dělat radost i vám. :) Bez vás by totiž nevzniklo. Děkujeme za vaši energii, kterou jste nám posledních 8 měsíců předávali na sociálních sítích, na koncertech a prostě všude, kde to jen šlo. DÍKY VÁM!!"

V den vydání alba, tedy 30. 9. 2016, vyjela kapela zároveň na podzimní turné, které potrvá až do prosince. zakázanÝovoce si tak můžete užít na samostatné šňůře nazvané Díky vám!. Ta odstartuje koncertem 21. 10. 2016 v Music klubu Jižák v Praze. Anebo můžete přijít na Alkohol.cz tour skupiny Harlej, na kterém bude zakázanÝovoce speciálním hostem.

Více o termínech koncertů najdete na webových stránkách www.zakazanyovoce.cz či na facebookovém profilu kapely.

Přehled

 • Název akce: zakázanÝovoce
 • Datum: pátek, 21 říjen 2016
 • Místo: Music club Jižák
 • Cena: 211 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Divočáci Nashvile Pussy se chystají do Prahy

  Nashville Pussy je americká hardrocková skupina z Atlanty ve státě Georgia. Jejich osobitý hudební styl míchá různé vlivy od punku, boogie a psychobilly až po jižanský rock. Většina textů se točí kolem klasických rockových témat - sex, drogy, alkohol, rvačky. 22. července to se svou divokou show rozbalí v pražském klubu Vagon.

 • Foto: Sum 41, Braník, Praha, 18. 6. 2019

  Kanadští punk rockeři Sum 41 se vrátili do Prahy. Konkrétně do areálu smíchovského Staropramenu. Tentokrát si přizvali předskakující Stifled, Criminal Colection a The Creepshow. Mrkněte na náš fotoreport z koncertu: 

 • Foto: Die Ärzte, Lucerna Velký sál, Praha, 17. 5. 2019

  V pátek večer se ve Velkém sálu pražské Lucerny představila legendární německá punk-rocková kapela Die Ärzte. Ta zahrála publiku po více jak pětileté odmlce, kdy byla na turné naposledy, a tak není divu, že byl tento koncert beznadějně vyprodaný a fanoušci jaksepatří natěšení. Již od prvních tónů to v Lucerně pořádně vřelo a nikdo nemohl být na pochybách, že se jedná o opravdu punkový koncert se vším všudy. Prohlédněte si náš fotoreport ze začátku tohoto koncertu.

 • Foto: Edi Nulz, Jazz Dock, Praha, 6. 4. 2019

  V rámci tradičního festivalu Mladí ladí jazz zahrála v sobotu večer v pražském klubu Jazz Dock rakouská kapela Edi Nulz. Toto svérázné trio kombinuje zdánlivě nezkombinovatelné, a to jazz a punk. Kapela publikum bavila svojí energií i vtipem a rozhodně zanechala divákům úsměv na tváři. Ještě před samotným koncertem předskočila Edi Nulz mladá jazzová kapela z Prahy Molotow Moloch Quartet. Prohlédněte si několik fotografií z tohoto večera.