11.02.2021 13:30

Every Time I Die čekají s vydáním alba na konec pandemie

Every Time I Die vydají novou desku, až se bude moct koncertovat. Every Time I Die vydají novou desku, až se bude moct koncertovat. Zdroj: oficiální facebookový profil kapely Every Time I Die

Corová banda Every Time I Die pokračuje ve vydávání nových kousků. Po dvou písních, které se v éteru objevily loni v prosinci, nyní kapela pokračuje s dvouminutovým singlem.

Američtí coristé Every Time I Die jsou na hudební scéně už nějaký ten pátek. A nějaká doba uplynula i od vydání jejich zatím posledního alba. Deska Low Teens totiž vyšla v roce 2016. Na začátku loňského prosince ale Every Time I Die svým fanouškům naservírovali hned dva nové singly: A Colossal Wreck a Desperate Pleasures. A se zveřejňováním nové muziky pokračují i v novém roce. V minulém týdnu pětice zkušených hudebníků vydala třetí singl AWOL a rovnou ho doplnila textovým videem.

 

 

Všechny tři singly našly své místo na nadcházející deváté studiovce. Ta je už sice nahraná, kapela ji ale nechce vydat, dokud neskončí pandemie koronaviru. Vydání desky podmiňují koncertováním.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Frontman skupiny Keith Buckley se svěřil v rozhovoru pro magazín Alternative Press: „Jsme opravdu šťastní, že jsme stihli nahrát album před nařízenou karanténou. Ale ještě víc jsme rádi za to, že jsme album nevydali předtím, než udeřila pandemie koronaviru. Kdybychom desku vydali, ale nemohli bychom jet turné, bylo by to špatné.” Buckley si taky pochvaloval spolupráci s producentem Willem Putneyem a na konto nové desky dále prohlásil, že nabídne nejlepší kolekci písní, kterou kapela dosud vydala.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.