úterý, 19 listopad 2019 21:00

Foto: Kamil Střihavka a Leaders!, Lucerna Music Bar, 18.11.2019 Doporučený

Napsal(a)

Pondělní večer patřil v Lucerna Music Baru tradičnímu podzimnímu koncertu Kamila Střihavky a jeho doprovodné kapely Leaders! .

Jak sám zpěvák řekl, vstupují do druhé dekády a chtělo to změnu - místo Retro Music Hall zvolili LMB. Diváci, kteří zaplnili celý sál i balkóny, při čekání na koncert shlédli několik videoklipů Kamila Střihavky, které všechny naladily na tu správnou atmosféru. Lehce po osmé pak se svými písněmi přišel Johny Rose s kapelou Nevereasy. Sklidil velký potlesk a po rychlé přestavbě pódia jsme přivítali Kamila Střihavku s Leaders!. Známé hity z celé zpěvákovy éry doplnil o covery písní Deep Purple, Led Zeppelin i AC/DC.
Z koncertu pro vás mám fotoreport.

Přehled

 • Místo konání: Lucerna Music Bar, Praha
 • Datum: pondělí, 18 listopad 2019

Další články

 • Faces on TV představí materiál z připravované desky Faces on TV představí materiál z připravované desky

  Faces On TV zanechali v Praze v roce 2019 veskrze pozitivní dojem. Nejprve energickým vystoupením před vyprodanými Balthazar v Lucerna Music Baru a poté neskutečným koncertem v narvaném Café V lese s celou kapelou. Nyní se vrací se zbrusu novými kousky.

 • Legendární Pink Dots se vrací Legendární Pink Dots se vrací

  The Legendary Pink Dots jsou anglicko-holandská experimentální rocková kapela, která se zformovala v Londýně již před 40 lety. V Café v lese se představí hned zkraje nového roku.

 • Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague Skepta rozbouří společně s Addictem Metronome Prague

  Skeptu i Addict by NobodyListen uvede pražský festival na svém pátém ročníku. Jeden z nejzásadnějších eventů na poli klubové hudby obsadí stage na Metronome a rozbouří páteční a sobotní červnovou noc! Nový zvuk, nové hvězdy! 

 • Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku Alanis Morissette chystá novou desku. První singl je venku

  Pětačtyřicetiletá kanadská zpěvačka a skladatelka Alanis Morissette vydává nový singl Reasons I Drink. Je to až k neuvěření, jak dlouho se tato hudebnice na hudební scéně pohybuje. Od vydání jejího úspěšného alba Jagged Little Pill uplyne v roce 2020 25 let. A tak toto jubileum oslaví vydáním nového studiového alba.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };