O nás

Hudební magazín musicweb.cz vznikl v roce 2002, od té doby prošel řadou změn, po nichž se ustálil v současné podobě. Základ magazínu tvoří čtyři žánrové sekce:

1) Rock a Pop

2) Metal

3) Jazz a Alternativa

4) Blues a World Music

V rámci redakčního plánu se věnujeme psaní hudebních aktualit, pozvánek na koncerty a festivaly, z nichž poté vydáváme reportáže doplněné o vlastní fotografie (samostatně vychází u nás navíc i fotoreportáže), publicistické články, recenze alb a rozhovory s osobnostmi z hudebního světa.

Ve svém zaměření se snažíme podporovat talentované mladé kapely, vybrané festivaly a kluby tak, abychom čtenářům pomohli rozšířit představu o současné hudební scéně.

V případě, že byste měli zájem nás kontaktovat, poslat tiskovou zprávu o chystané hudební události z oblasti našeho žánrového rozpětí, umístit u nás reklamu či dokonce pro nás psát nebo fotit, můžete tak učinit na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budeme se vám snažit co nejdříve odpovědět. Těšíme se na případnou komunikaci a zajímavé náměty.

?>