13.01.2012 17:00

Richard Müller byl přemluven fanoušky. Potichu Tour 2 pokračuje

Koncertní turné Potichu 2 Richarda Müllera pokračuje. Jeho největší hity v komorní úpravě uslyší dalších patnáct českých a moravských měst, ve kterých slovenský zpěvák loni nekoncertoval.

První Potichu Tour Richarda Müllera proběhlo již v roce 2010. Slovenská hudební legenda měla takový úspěch, že se rozhodla turné o rok později zopakovat. Ačkoli Potichu Tour 2 oficiálně skončilo na podzim, Richard na ni chce navázat další patnáctkou koncertů. Zpěvák tak reaguje na prosby svých fanoušků, kteří se kvůli velkému zájmu nedostali ani na jediný koncert.

Richard Müller bude se svou hudbou kočovat po České republice od 24. března do 9. května a navštíví města, ve kterých se na podzim neobjevil. Jediným místem, kde Richard vystoupí znovu, bude Praha. Právě v Praze se totiž zpěvák těšil největšímu potlesku. Pražské publikum si dokonce již vloni vyžádalo dva koncerty navíc, které zpěvák neměl ve svém harmonogramu. Loňský úspěch z Divadla Hybernia se Richard v březnu pokusí přemístit spolu s publikem do Divadla Kalich.

Všechna jarní vystoupení budou stejná jako ta podzimní. Richard Müller tedy během dvou hodin zazpívá své největší hity i skladby, které se na jeho playlistu příliš neobjevují. Písně budou upraveny a z bigbeatové nálady se přenesou ke komorní, důvěrné atmosféře.

„Bude to naozaj vyzerať a znieť inak, ako keď sme v minulých rokoch v halách a na festivaloch hrali hlasný bigbít. Rád by som do playlistu zaradil aj iné, ako chronicky známe pesničky,“ nechal se slyšet Richard. „Celé vystúpenie by malo byť pohladením pre dušu, preto tomu hovoríme tiché turné.“ 

Společně s Richardem Müllerem bude na pódiu také zpěvákův speciální host – Dan Bárta. Jeho výjimečné pěvecké výkony bude možné zaslechnout v písních Raye Charlese i Richarda Müllera, se kterým si zazpívá také duet.

Od Potichu Tour 2 lze očekávat skvělé výkony nejen pěvecké, ale také hudební. Richard s sebou do České republiky přiveze svou kapelu, jejíž tradičně využívané hudební nástroje budou nahrazeny akustickými. Návštěvníci se tak budou moci zaposlouchat do zvuků vibrafonu, klarinetu, perkuse a strunných nástrojů.

Richard Müller Potichu Tour 2 + speciální host Dan Bárta

24. 3. Žďár nad Sázavou - DK

25. 3. Mladá Boleslav - DK

26. 3. Praha – divadlo Kalich

27. 3. Ústí nad Labem - DK

30. 3. Hradec Králové – Kongresové centrum Aldis

11. 4. Tábor – Hotel Palcát

12. 4. Kolín – Městský společenský dům

13. 4. Olomouc – Regionální centrum

14. 4. Ostrava - DK

15. 4. Pardubice – Východočeské divadlo

28. 4. Kroměříž - DK

29. 4. Kladno - DK

30. 4. Liberec - DK

8.5. Třebíč - Fórum

9.5. Znojmo – Hotel Dukla

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.