04.01.2012 18:00

Lamb natočili nové album. Představí ho v Praze i Brně Doporučeno

Lamb Lamb Zdroj: pořadatel koncertu

Britské duo Lamb prožilo rok 2011 ve znamení práce na nové desce. Hotové dílo je již na světě a Lamb se nyní chystají představit ho Evropě. Pro Českou republiku připravili rovnou dva koncerty – pro Prahu a Brno.

Lamb vydali své první album v roce 1996, kdy poprvé hudebním nadšencům ukázali, jakou inspiraci v nich probudil trip-hop a drum’n’bass. Jejich mystická elektro hudba se okamžitě stala vyhledávanou. Duo se však proslavilo především díky hitům Gabriel a Górecki.

V roce 2004 se Lamb rozešli a začali pracovat na sólových projektech. Po společných koncertech se ale oběma členům dua stýskalo, a tak v roce 2009 přichystali reunion. Ale jak sami říkají, byli přesvědčeni, že už spolu nikdy žádnou desku nenatočí. O dva roky později se však nepředstavitelné stalo skutečným a na prodejních pultech se objevila nová deska s názvem 5.


Lou Rhodes a Andy Barlow v České republice již koncertovali v rámci svého reunionu, kdy se do jejich hudby zaposlouchal vyprodaný Lucerna Music Bar. Po dvou letech se k nám vracejí a chtějí svůj koncertní úspěch zopakovat.

Duo Lamb rozezní své nástroje a hlasy pro Českou republiku již ve druhém měsíci nového roku. 4. února se představí v pražském KC Vltavská. Vstupenky na pražský koncert je možné zakoupit v předprodeji za 690 korun, na místě za 850 korun. Brněnské Flédě bude patřit následující večer, tedy 5. únor

Média

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.