Co-Metal-20 XII: bezalbové novinky i singly ze studiovek

Do novinkového výběru jsme zařadili pop punk, death metal a nějaký ten core.

The Bunny the Bear mají nový singl. The Bunny the Bear mají nový singl. Zdroj: oficiální facebooková stránka The Bunny the Bear

Dnešní výběr začneme svěžím pop punkem v podání newyorských Losers Club. Tato trojice je na scéně nováčkem, debutový singl Emerald Eyes vydali teprve loni. Jejich konto se ale jistě plní, nově zveřejnili singl Just Like Shakespeare, k němuž však žádné bližší info nepřipojili.

 

 

Stejně jako Slipknot, Rammstein nebo Mushroomhead i The Bunny the Bear patří mezi maskované umělce. Možná, že nejsou tak známí jako zmínění kolegové, jejich hudba však stojí za poslech. Posthardcorové duo, která ve své tvorbě experimentuje s různými podstyly, vzniklo v roce 2008 v Buffalu. Prošlo řadou změn, aktuálně jsou členy The Bunny the Bear Matthew "The Bunny" Tybor (zakládající člen) a Jake "The Bear" Reeves (od roku 2017). Mají za sebou vydání sedmi řadových alb a dvou EP. V tuto chvíli pracují na další placce nazvané Afterglow. Ta vyjde 9. října, nově pod vydavatelstvím Ghost Killer Entertainment, a nabídne deset skladeb. The Bunny the Bear z nového alba sdílejí druhý singl Futures, ke kterému vzniklo i video.

 

 

Pokud máte rádi metalcore a elektroniku, pak tu pro vás máme tip na kapelu Emerald Isle. Arizonská pětice se v hudební branži pohybuje několik let, má za sebou vydání jednoho alba a několika singlů. Nejnovější singl My Last Wish doplnili i videoklipem v režii Lance Gergara. Emerald Isle zatím k novému singlu víc informací nepřidali.

 

 

U coru ještě zůstaneme, elektro však vypustíme. Pokud jste fanoušky kapel Underoath, While She Sleeps nebo Architects, a hledáte něco nového, možná vás zaujmou Devil in the Details. Pětičlenná skupina dala dohromady kolekci písní, ze které vzešla debutová deska The Hell You Wanted. Vyjde 30. října a Devil in the Details na ni nahráli deset songů. Mezi nimi se nachází i No Religion, který vyšel jako singl a k němuž kapela přihodila i video.

 

 

Závěr dnešního výběru zasvětíme death metalu, konkrétně tříčlenné skupině Necrot a jejich singlu Your Hell. Přesně pět minut trvající píseň najdeme na třetí studiové desce Mortal, která vyjde 28. srpna. Kromě zmíněného Your Hell obsahuje dalších šest písní.

 

Napsal(a):

1 komentář

  • Odkaz Komentáře Zrbhfs úterý, 28 červen 2022 08:48 napsal(a) Zrbhfs

    imitrex for sale - buy sumatriptan 50mg online cheap buy sumatriptan 50mg pills

Zanechat komentář

?>