06.05.2012 10:09

Rozhovor s Maschou: Chtěla jsem být veterinářem

Mladá česká zpěvačka Mascha je roustoucí pěveckou nadějí. Její Čokoláda pro uši je příslibem svěžího vánku v atmosféře české populární hudby. Spojení sametového hlasu s klavírem, zdá se, na naše uši stále působí jen a jen pozitivně. MusicWeb neváhal a pozval si Maschu na malý rozhovor.

mascharoz

Novinkou na našich stránkách budou videorozhovory, které Vám, našim čtenářům a hudebním příznivcům, dají příležitost více se ztotožnit s oblíbeným interpretem. Můžete se cítit jako další osoba sedící u stolu, sledující přátelský rozhovor a mající vaši star doslova na dosah ruky. Tak jako všechny začátky, i tyto jsou poněkud, minimálně technicky, rozpačité. Omluvte proto zhoršenou zvukovou kvalitu, kterou budeme do budoucna samozřejmě vylepšovat.

Nezapomeňte si také přečíst, co je to Čokoláda pro uši

V rozhovoru nám Mascha prozradila, jak se správně čte její pseudonym, zda chtěla být zpěvačkou už odmalička, jaké má plány do budoucna a nebo ke které své písni má nejsilnější vztah. Dozvíte se také jak získat CD s jejími singly a originálním videoklipem k písni Dadam dadam.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.