Accept jsou bez bubeníka a kytaristy

Překvapivé novinky přicházejí z tábora metalové legendy Accept. Ze dne na den ji opustili dva členové.

Skupina Accept je bez bbubeníka a kytaristy, oba oznámili svůj odchod Skupina Accept je bez bbubeníka a kytaristy, oba oznámili svůj odchod Zdroj: Tereza Ticháčková, Musicweb.cz

Není to tak dlouho, ce hudební svět překvapil odchod dvou členů Megadeth, a máme tu zemětřesení v řadách dalších metalových titánů. Svůj odchod odhásil nejdříve kytarista Herman Frank a vzápětí i bubeník Stefan Schwarzmann. "Accept by rádi poděkovali Hermanu Frankovi a Stefanu Schwarzmannovi za báječné více než čtyři poslední roky. Byli součástí sestavy, kdykoliv k dispozici, a vždy odváděli špičkový výkon!" praví se v prohlášení kapely.

"My i fanoušci jsme věděli, že mají i své vlastní kariéry a může se stát, že nastanou problémy s plánováním, které se nedají překonat. Herman a Stefan jsou nyní připravení se vydat do světa se svou vlastní kapelou Panzer, teď když mají v kapse nahrávací smlouvu s Nuclear Blast a nové album! Rozcházíme se jako přátelé a přejeme jim pouze úspěch. My sami se chystáme na rok 2015, ve kterém hodláme co nejvíce vystupovat."

 

 

Rozpadá se tak sestava, která stála za jedním z nejúspěšnějších comebacků posleních let. Accept by to ale nijak zvlášť přibrzdit nemělo, jelikož skladatelské otěže v téhle partě drží pevně ve svých rukou principál Wolf Hoffmann s basákem Peterem Baltesem. Trio zmíněných Panzer tvoří kromě Franka a Schwarzmanna legendární tahoun Destruction Schmier. Debut Send Them All to Hell vyšel v listopadu.

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Airbourne na festivalech hrají v čím dál prestižnějších časech a fanoušků přibývá. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Foto: Airbourne, Roxy, Praha, 2. 10. 2019

  Prohlédněte si náš fotoreport z vyprodaného koncertu australských Airbourne, který se konal ve středu 2. října v pražském klubu Roxy. Úlohy předskokanů se zhostila americká punk-rocková kapela Supersuckers.

 • Kapela The Unity se vrací do Prahy a Zlína

  Gamma Ray sice přes léto odehráli několik festivalů (včetně Masters of Rock), jinak ale moc aktivitou nehýří. Jejich ústřední mozek Kai Hansen totiž vyslyšel volání fanoušků Helloween a po úspěšném turné se věnuje přípravě nového alba. Ostatní členové sestavy se tak mohou volně věnovat svým zálibám. 

 • Five Finger Death Punch, Megadeth a Bad Wolves společně

  Ptáte se, cože mají tyto kapely společného ? Five Finger Death Punch se v příštím roce rozjedou na své doposud největší evropské turné a právě Megadeth a Bad Wolves je budou doprovázet. Skvělé je, že se zastaví i v Praze.