Chcete být nejdrsnějším blackmetalistou v okolí? Stačí se držet tohoto návodu

Toužíte po tom stát se nejkrutějším blackařem ze svého města? Nevíte si rady například se svým vzhledem či jste se zasekli při hře na kytaru a ne a ne se správně naučit black metal? Nevadí. Animovaný průvodce vás všech těchto problémů zbaví. Zaručeně!

Chcete být ještě drsnější blackaři než oni? Chcete být ještě drsnější blackaři než oni? Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Dimmu Borgir

Mnoho black metalistů se často snaží vypadat a chovat se, jak nejostřeji to jen jde. Tento nadsazený fakt si vzal do parády mladý metalista a nadějný animátor v jedné osobě, Joey Siler. Ve svém humorném animovaném videu ukazuje, jak se stát co nejdrsnějším black metalistou v okolí. Dozvíte se například, jak hrát správně na kytaru, jak má doopravdy vypadat corpse paint či jak se ve skutečnosti vymýšlejí loga kapel.

A kdo ví, třeba s pomocí tohoto průvodce založíte i vlastní black metalovou kapelu a budete pak konkurovat takovým hvězdám, jako jsou například Mayhem, Burzum, Dimmu Borgir či Satyricon. Těžko však říct, jestli tyto skupiny podobného průvodce znaly. Co myslíte, trefil se Joey Siler doslova do černého?

V samotném videu pak najdete ďábla, mrtvoly, metal, atmosféru jako z Metalocalypse... Je třeba snad ještě něco dodávat?

Dávejte si však pozor na dekorace ve svém pokoji...

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Hu překvapují mongolským folk metalem

  Mongolští metalisté s dlouhými vlasy, tradičními nástroji a neúprosným hrdelním zpěvem zachvátili internet na konci loňského roku, když vypustili dvě úvodní skladby z chystaného alba. Nyní vydali celou studiovou desku nazvanou The Gereg.

 • Rozhovor s Karlou Tallas: Lidský přístup Ronnieho Jamese Dia k fanouškům i médiím byl mezi muzikanty unikátní

  Karla Tallas patří mezi nejzkušenější rockově-metalové žurnalisty v Česku. Přispívala do několika rockových periodik, působila i jako šéfredaktorka Hard Rockera. Má za sebou nesčetně rozhovorů s nejslavnějšími muzikanty. „Ronnie James Dio si fanoušky i novináře dokázal pamatovat i po letech,“ vzpomíná publicistka, která absolvovala i světová turné s Aerosmith, Doro nebo Gotthard. V současné době se zabývá novým digitálním projektem. 

 • Hardline zahrají v Praze

  Rockoví veteráni Hardline sice pocházejí ze Spojených států amerických, ale v současnosti je jejich domovem Apeninský poloostrov. Právě zde zpěvák Johnny Gioeli našel všechny členy aktuální sestavy kapely, která si tak prošla znovuzrozením. Jak skvěle jim to šlape předvedou v pražském klubu Nová Chmelnice 18. října.

 • As I Lay Dying mají hotovo: album Shaped by Fire vyjde už příští týden

  O tom, že se v kapele As I Lay Dying něco děje, vědí fanoušci více jak rok. Loni v červnu muzikanti vydali singl My Own Grave, který se stal předzvěstí nové desky. A nyní členové zahlásili: máme hotovo!