Dew Town Dogz ukazují, jak vypadá správná PeepShow

Moravská smečka psů opět pořádně zaštěkala a probudila z hlubokého spánku své daleké okolí. Dew Town Dogz se představují se svým třetím studiovým počinem PeepShow, které svým budoucím majitelům naservíruje elektro-rapovou lahůdku.

Dew Town Dogz Dew Town Dogz Zdroj: promo DTC

Skalní příznivci českého rapu z dílny Dew Town Dogz si nějaký ten čas museli na novou desku počkat. Rosičtí psi na ní pracovali a pracovali, až se začaly ozývat spekulace, zda deska vůbec někdy vykročí do světa. Předposlední prázdninový den se tak ale stalo a deska PeepShow se vydala na svou pouť světem.

Jaká bude její příchuť, mohli fanoušci DTC zjistit již před nějakým časem, kdy kluci prohnali českou kotlinou singly Výstřel do tmy, Prázdnota nebo Cejtit že žiju.

 

 

Nová placka se může pyšnit titulem nejkvalitnějšího kousku DTC. A to především díky zvuku. Deska se nahrávala ve Starr Works studiu Mikea Trafika a závěrečný mastering proběhl na pražském Barrandově.

Album obsahuje jedenáct tracků, na nichž spolupracovali přední čeští producenti. Při jejich poslechu si člověk užije nadupané beaty a bude obdarován pořádnou porcí rychlého rapu. Desku si můžete objednávat na oficiálních stránkách DTC nebo si ji zakoupit na podzimním turné, které bude novou placku představovat.

Ti největší zvědavci si mohou ukázky tracků poslechnout okamžitě:

 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Die Antwoord přivezli solidní elektro párty ke konci léta

  Jak jinak začít předposlední týden letošních prázdnin než se šílenou dvojicí Die Antwoord z jižní Afriky? Kontroverze, elektronika smíchaná s rapem, lasery bijící do očí a hodinu a čtvrt trvající set. 

 • Foto: Die Antwoord, Holešovice, Praha, 20. 8. 2018

  Na Výstavišti v Holešovicích vystoupila jihoafrická skupina Die Antwoord. Z tohoto koncertu vám přinášíme několik fotografií.

 • Foto: Hypnotic Brass Ensemble, Roxy, 2.5.2018

  Hypnotic Brass Ensemble poprvé přijel do Prahy, jejich strhující koncert plný rytmů jazzu, funku, afrobeatu a hip hopu si diváci vychutnali v pražském klubu Roxy.

 • Die Antwoord se vrací do Prahy

  Šokující a provokativní jihoafrická partička Die Antwoord se vrací! Ještě loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme jejich návrat do České republiky. Koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti, přiváží agentura Charmenko.