Kdo se stane letošní bohyní metalu?

Server Metalrocknews.com opět uspořádal hlasování, ve kterém mají fanoušci rozhodnout, kdo se letos stane bohyní metalu, tedy metalovou ikonou ženského pohlaví. Předpokládám, že jelikož se anketa nejmenuje „miss", nepůjde pouze o vzhled.

Simone Simons ze skupiny Epica, jedna z kandidátek Simone Simons ze skupiny Epica, jedna z kandidátek Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Epica

Ale co si budeme nalhávat, stejně to bude nejvýznamnější faktor, protože metalista se chce mít na co koukat, že jo. První příčku v minulých letech obsadila například bývalá frontwomanka Arch Enemy, Angela Gossow, zpěvačka bandy Within Temptation, Sharon Del Adel, nebo Amy Lee z Evanescence.

A Amy Lee vede i letošní hlasování. Se čtrnáctiprocentním odstupem za ní je v době psaní článku Lzzy Hale, zpěvačka kapely Halestorm, následuje Simone Simons z Epicy a Maria Brink z In This Moment. Na předposledním místě je dvojice vokalistek z Butcher Babies, Carla Harvey a Heidi Shepherd. Na posledním místě se zatím krčí s necelým procentem hlasů Jill Janus ze skupiny Huntress.

Zajímavé je, že podobné hlasování pořádá také server Loudwire.com. Chvíli jsem si myslel, že se jedná o stejnou anketu, ale pravděpodobně tomu tak není. Tam totiž úplně chybí třeba Amy Lee, první příčku místo ní drží Maria Brink, která si na Metalrocknews.com nevede zrovna dobře, a na seznamu se nachází také Mlny Parsonz z kapely Royal Thunder a dvojice Emily Armstrong a Siouxsie Medley z Dead Sara.Ať je tomu jak chce, hlasování na Loudwire.com už skončilo, ale toho na Metalrocknews.com se stále můžete zúčastnit. Tak co, která z kandidátek zapůsobí na vás? Za mě určitě Lzzy Hale.

Hlasovat můžete zde!

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Scars of the Insane na nové desce úspěšně experimentují

  Po dvou letech vydává kapela Scars of the Insane druhé album s názvem D.H.A.R.M.A., které ukazuje, že i ve zdejších končinách se experimentovat vyplácí.

 • Deicide přivítali nového kytaristu

  Americká deathmetalová kapela Deicide do své party přibrala Chrise Cannillu, kytaristu, který nahradil Marka Englishe.

 • Cradle of Filth chystají album

  Dva roky od poslední desky Cryptoriana – The Seductiveness of Decay začínají Cradle of Filth pracovat na nové placce. Zpěvák Dani Filth to řekl v podcastu s Eddym Torresem z webu Rocknroll Beer Guy.

 • Trautenberk zahrají v Kolíně

  Klatovská parta Trautenberk si poctivým obrážením sálů i festivalů postupně vybudovala reputaci kapely, jejíž koncerty stojí za návštěvu. V rámci turné k novému albu Ticho nad pekáčem zavítá i do Kolína.

Další podobné články