Korn, Bring Me The Horizon a Billy Talent: Pražský Aerodrome přidává kapely

O tom, že se příští rok 15. června objeví na pražském PVA EXPO Letňany už jsme psali dřív. Nyní se pořadatel vytasil s dalšími jmény, kterými sem hodlá nalákat hudební fanoušky. Tím, kdo sem před létem dorazí, nebude nikdo jiný, než kanadská skupina Billy Talent a Bring Me The Horizon z Velké Británie. 

Billy Talent se v červnu objeví v Praze Billy Talent se v červnu objeví v Praze Zdroj: Archiv skupiny Billy Talent

Ani jednu z těchto kapel asi není potřeba příliš představovat. Billy Talent debutovali v roce 2003 (i když formálně existovali již dříve a vystupovali pod jiným názvem) se stejnojmenným albem a mnohými jsou označování za punkrockové mluvčí dnešní generace.

Jestli je to pravda nebo ne, to nedokážu dost dobře posoudit. Co ale vím jistě je, že počet prodaných desek se již od vydání prvního alba počítá na miliony. Pokud jste tedy nestihli sólové vystoupení v České republice (2008 a 2012) nebo neměli možnost vyrazit třeba na Rock for People, kde skupina vystoupila v roce 2010, doporučujeme vyrazit sem. 

I druhá ohlášená skupina má mezi fandy (i mimo ně) své jméno. Bring Me The Horizon vystupují od roku 2004. Chlapci z Yorkshiru nejdříve experimentovali s deathcorem, potom do toho (díky Skrillexovi) začali míchat elektronické prvky a od minulého rok kombinují tyhle prvky s klasickými, rockovými. 

Pokud tedy chcete vidět tuhle dvojici společně s Korn na jednom pódiu, lístky jsou již nyní v předprodeji za cenu 1490 korun. Koupit je můžete například zde

:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • The Tip zahrají svůj energický set ve Vagonu

  Příznivci přímočarého hard rocku by si ve svých kalendářích rozhodně měli zaškrtnout datum 20. března 2019. Večer se v pražském klubu Vagon představí formace The Tip. Čtveřice mladíků z města country by měla patřit k největším nadějím svého žánru. Podporu poskytnou plzenští Steven Daniels.

 • Devin Townsend se vrací do Česka

  Kmotr progresivního metalu Devin Townsend poctí Česko svou návštěvou letos hned dvakrát. Nejprve akustickým vystoupením a později představením zbrusu nové desky.

 • Traktor se Šachoffnicí opět překonává předchozí album

  Kapela Traktor se po vydání úspěšného alba Artefuckt etablovala mezi špičku tuzemského rocku, odjela hojně navštěvovaná halová turné a zabodovala na několika velkých festivalech. Na novém albu Šachoffnice si tedy mohla dovolit pokus o průzkum neprobádaných vod.

 • Folk-blackmetalový projekt Saor chystá novou desku

  Atmosférický folkmetalový one man projekt Saor v únoru naváže na předchozí tvorbu deskou.

Další podobné články