Muse odhalili podobu obalu nového alba

Světově uznávaná rocková kapela Muse, která má na podzim naplánované evropské turné při příležitosti vydání nové desky, zveřejnila náhled na její obal. Zatím se jedná o pracovní verzi a definitivní podoba bude navíc obsahovat titulky. To znamená, že finální veze bude doplněna o název alba a jméno kapely.

Muse Muse Zdroj: facebook.com

Album s názvem The 2nd Law bude mít na svém přebalu obrázek, který má na svědomí Human Connectome Project. Tento projekt zajišťuje dosud nevídané a v minulosti nemožné mapování mozku. Studie se zaměřuje na jednotlivé mozkové cesty i buňky a zároveň takto dává vzniknout nejrůznějším grafickým obrazcům. Jeden z těchto mozkových designů si tedy pro přebal nové nahrávky vybrali právě Muse.

Podívejte se také na seznam skladeb alba The 2nd Law

Muse - The 2nd Law, Zdroj: muse.mu

Novou desku, na které opět pracují Matthew Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme, je možné na oficiálních stránkách kapely předobjednat již dnes. K uvedení na trh dojde 1. října. Kapela Muse také oznámila, že prvním singlem z alba The 2nd Law bude píseň Madness.

 

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Skupina minus123 pokřtí novou desku v Lucerna Music Baru

  Po deseti letech přichází -123min. s novou nahrávkou. Album LES vyjde v pátek 20. září. Novinka obsahuje devět skladeb a poprvé za celou existenci kapely se jedná o desku v češtině. LES natáčely „Minuty" v legendárním studiu Sono Records a jako hosta ke spolupráci přizvaly i geniálního jazzového trumpetistu Erika Trufazze.

 • Mňága a Žďorp vydává album nazvané Třecí plochy

  Mňága a Žďorp vydá 7. 10. své v pořadí čtrnácté studiové album, které je složené z 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R. Po úspěšné spolupráci na albu Třínohý pes se kapela znovu rozhodla natáčet s producentem Milanem Cimfem.

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Soutěžte o 1x2 lístky na koncert One Night of Elvis

  Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR. Ve středu 20. listopadu 2019 zavítá do pražského Divadla Hybernia a o dva dny později, v pátek 22. listopadu rozezní brněnské Sono Centrum.

Další podobné články