Paramore míří do Hradce Králové. Na Rock for People vystoupí s novým albem

Skupinu Paramore už jsme na Rock for People viděli. A hádejte co? Ta příležitost tu bude znova. I v roce 2017 totiž kapela zavítá do královéhradeckého Festivalparku.

Skupina Paramore se znovu objeví na festivalu Rock for People Skupina Paramore se znovu objeví na festivalu Rock for People Zdroj: Archiv skupiny Paramore

Paramore má hned několik novinek, o něž se s námi chce podělit. Zaprvé. Vydává nové album. Jmenuje se After Laughter a vyjde 12. května letošního roku.

Na Rock for People tak skupina zamíří vyzbrojená nejen starými osvědčenými peckami, za něž získala několik nominací na nejrůznější ceny a nehynoucí lásku fanoušků, ale i nejnovějšími kousky, kterým v té době nebudou ani dva měsíce. 

Zadruhé. Ke skupině se opět připojil bubeník Zac Farro. Ten si dal sedmiletou pauzu a teď se znovu vrací do sedla. Skupina tak bude po velmi dlouhé době zase v plné sestavě. 

„Paramore naposledy vystoupili na Rock for People před šesti lety a jejich koncert patří k těm, na které mnozí návštěvníci dodnes vzpomínají,“ vzpomíná Michal Thomesa (dramaturg a jeden z hlavních organizátorů Rock for People).

A dodává: “Od té doby ušli pořádný kus cesty, získali Grammy, byli headlinery velkých festivalů jako je Reading a Leeds… Teď se vrací v plné síle a s novým materiálem a tak pro nás rozhodnutí o tom, kdo bude jedním z letošních headlinerům, bylo jasně dané.“

Vstupenky na festival jsou stále k dispozici, a to v běžných předprodejích. Cena je momentálně 2000 korun. V prodeji jsou také jednodenní vstupenky anebo tzv. kombotickety (festivalový lístek a stanování či jiné ubytování). 

:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Rock for People, Hradec Králové, 5. 7. 2017

  Druhý den festivalu Rock for People, který začal včera v Hradci Králové, přinesl dlouho očekávané vystoupení skupiny Paramore. Mimo jednoho z hlavních headlinerů vystoupili také Northlane, Mastodon nebo pardubická Vypsaná Fixa. 

 • Foto: Rock for People, Hradec Králové, 4. 7. 2017

  První den festivalu Rock for People je za námi. Kromě českých kapel jako Cocotte Minute či Sto Zvířat vystoupily především očekávané zahraniční hvězdy jako Cage the Elephant či You Me At Sick. 

 • Paramore se vrací s novým albem

  Pár let čekali fanoušci americké rockové kapely Paramore, v jejímž čele stojí éterická Hayley Williams, na novou muziku. Ta chvíle právě nastala. Trojka mladých (leč vskutku zkušených) muzikantů všechny postavila před hotovou věc – bude nové album. Z dvanácti kouskové desky kapela vydává přes videoklip první singl a dobré zprávy umocnila oznámením nadcházejícího turné, v rámci kterého opět zavítají do naší republiky a znovu zahrají na festivalu Rock for People

 • Mastodon vystoupí na Rock for People

  Jo, vážně. Tihle metaloví velikáni nezamíří na Brutal Assault ani na Masters of Rock, kde byste je nejspíš bývali čekali, ale vystoupí na festivale Rock for People už za dva měsíce a kousek. Těšit se na ně můžete v královéhradeckém Festivalparku.