Reckless Love představí nové album InVader i na Basinfirefestu

Finští glam rockeři Reckless Love vydávají jejich čtvrté studiové album. To dostalo název InVader a vyjde 4. března 2016 prostřednictvím Spinefarm Records.

Reckless Love zahrají na Basinfirefestu Reckless Love zahrají na Basinfirefestu Zdroj: Oficiální facebookový profil Reckless Love

Deska by měla svou barevností, pestrostí a energičností navazovat na jejich předchozí počin Spirit z roku 2013, který sklidil u fanoušků úspěchy. ,,Naše nejnovější album pošle svěží vánek z Finska do celého světa v březnu 2016. S albem jsme si dali na čas, ale výsledek stojí za to. InVader je doposud naše nejodvážnější a nejuniverzálnější album. Po tom, co jsme nahráli tyto zabijácké písně, zjistili jsme, že zvuk i všechno ostatní je v nich. Není nic, co by chtělo přidat," řekl k albu bubeník Hessu Maxx.

Album bude obsahovat 10 písní a jednu bonusovou. Než ale dílo vyjde ven, kapela zveřejnila koncem ledna 2016 klip k titulní písni tohoto alba, Monster. Pokud se celá placka ponese duchu zveřejněné pecky, protkaná chytlavými rify se svěžím zvukem, máme se opravdu na co těšit.


Reckless Love svou desku představí během jejich InVader World Tour. ,,Opravdu se těšíme, až budeme zase zpátky na turné, protože to je to, kam patříme," dodal k nadcházejícímu turné Maxx. Součástí této túry bude i Reckless Cruz Eurotour,  kterou odehrají za doprovodu speciálního hosta, kapely Santa Cruz. K nám bohužel během turné nezavítají, ale těšit se na ně můžeme na letošním ročníku Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí. Tahle čtyřka v čele s Olli Hermanem se tak konečně objeví i na půdě České Republiky.

Seznam písní na albu InVader: 

01. We Are The Weekend
02. Hands
03. Monster
04. Child Of The Sun
05. Bullettime
06. Scandinavian Girls
07. Pretty Boy Swagger
08. Rock It
09. Destiny
10. Let's Get Cracking
11. Keep It Up All Night (U.K. bonus track)

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články