Arakain & Lucie Bílá: Vyprodají i Kladno?

Přední česká thrashová kapela Arakain v těchto dnech dojíždí turné s Lucií Bílou. Svou velkolepou šňůru, nazvanou Best of Tour, završí v sobotu 28. dubna v kladenském Domě kultury.

Arakain - Beatová síň slávy 2008 Arakain - Beatová síň slávy 2008 Eva Makovská/Musicweb.cz

Šílenější tour než kdy předtím. Větší sály, větší propagace a Lucka za mikrofonem. Megavýročí 30 let aktivní činnosti kapely s tříhodinovými sety. Nic z toho nemohlo zůstat bez odezvy. Všechny koncerty poslední části turné jsou již od 29. března beznadějně vyprodány, tedy, vyjma kladenského. Zde je stále ještě možné posledních pár kousků zakoupit. Zájem je nicméně veliký, i přesto, že jde o víkend před čarodějnicemi.

Lucie Bílá zpívala s Arakainem v letech 1984 - 1986, to ovšem neznamená, že bychom měli očekávat pouze staré fláky. Ve tříhodinové show představí komplexní průřez tvorbou od Thrash the Trash po Homo Sapiens.

Kladno Lucii Bílou a Arakain přivítá 28. dubna v Domě kultury. Pro ty, kdo by kladenský koncert snad nestihli, je zde ale pozitivní zpráva: Není třeba zoufat, Arakain slíbili, že s Luckou odehrají v létě ještě jednu společnou show na Masters of Rock ve Vizovicích. 

Přehled

 • Název akce: ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ - Best Of Tour 2012
 • Datum: sobota, 28 duben 2012
 • Místo: Kladno Dům Kultury
 • Cena: 300,- Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Metallica předvedla v Praze majestátní show

  Metallica už dnes netvoří žánry, ani nepřepisuje dějiny hudby. Její jméno je ale stále pojmem, který dokáže na koncert přilákat pestrou paletu návštěvníků všech věkových kategorií. Na letiště v pražských Letňanech jich dorazilo přes sedmdesát tisíc.

 • Foto: Rock Heart, Moravský Krumlov, 15. 8. 2019

  Festival Rock Heart dospěl už ke 4. ročníku a vy si ho zde můžete připomenout nebo se podívat,  co jste přišli.

 • Na Rock of Sadská bude opět po roce znít němčina

  Pořadatelé festivalu Rock of Sadská našli zalíbení v německé industriální scéně a každý rok svým návštěvníkům představí aspoň jednoho reprezentanta tohoto stylu. Letošek nebude výjimkou, ale kostru dvoudenního programu pochopitelně tvoří hlavně čeští interpreti.

 • Závěr Masters of Rock obstarali rockoví komedianti a progresivní titáni

  Zatímco sobotní dvojka Tarja a Within Temptation spolu báječně souzněla, nedělní finálový pár mohl jenom těžko být rozdílnější. Předtím se ale ještě na pódiu vystřídala řádka kapel, z nichž mnohé lze dnes již považovat klasiky.