Arakain & Lucie Bílá: Vyprodají i Kladno?

Přední česká thrashová kapela Arakain v těchto dnech dojíždí turné s Lucií Bílou. Svou velkolepou šňůru, nazvanou Best of Tour, završí v sobotu 28. dubna v kladenském Domě kultury.

Arakain - Beatová síň slávy 2008 Arakain - Beatová síň slávy 2008 Eva Makovská/Musicweb.cz

Šílenější tour než kdy předtím. Větší sály, větší propagace a Lucka za mikrofonem. Megavýročí 30 let aktivní činnosti kapely s tříhodinovými sety. Nic z toho nemohlo zůstat bez odezvy. Všechny koncerty poslední části turné jsou již od 29. března beznadějně vyprodány, tedy, vyjma kladenského. Zde je stále ještě možné posledních pár kousků zakoupit. Zájem je nicméně veliký, i přesto, že jde o víkend před čarodějnicemi.

Lucie Bílá zpívala s Arakainem v letech 1984 - 1986, to ovšem neznamená, že bychom měli očekávat pouze staré fláky. Ve tříhodinové show představí komplexní průřez tvorbou od Thrash the Trash po Homo Sapiens.

Kladno Lucii Bílou a Arakain přivítá 28. dubna v Domě kultury. Pro ty, kdo by kladenský koncert snad nestihli, je zde ale pozitivní zpráva: Není třeba zoufat, Arakain slíbili, že s Luckou odehrají v létě ještě jednu společnou show na Masters of Rock ve Vizovicích. 

Přehled

 • Název akce: ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ - Best Of Tour 2012
 • Datum: sobota, 28 duben 2012
 • Místo: Kladno Dům Kultury
 • Cena: 300,- Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 12. 7. 2019

  Druhý den Masters of Rock přinesl první déšť, ale i různorodý hudební program, jednou z prvních kapel byli například hrdinové Twilight Force nebo také Battle Beast včele se zpěvačkou Noorou Louhimo, Amaranthe s novým albem Helix, hlavními kapelami dne byli Dimmu Borgir a Avantasia Tobiase Sammeta.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 11. 7. 2019

  Minulý týden ve čtvrtek začal letošní ročník mezinárodního metalového- rockového festivalu Masters of Rock, který jako každý rok zaplnil městečko Vizovice a areál Likérky Jelínek. První den festivalu vystoupili mimo jiné Uriah Heep, Gamma Ray, švédští Eluveitie s novou deskou nebo se také na Ronnie Dio stage po sedmi letech vrátila švédská gothic- industrial metalová kapela Deathstars. Z prvního festivalového dne vám přinášíme fotoreportáž.

 • Tipy z druhé stage Masters of Rock

  Návštěvníci festivalu Masters of Rock dobře vědí, že kromě hvězd vystupujících na Ronnie James Dio stagi mohou vidět i koncerty na podstatně menší druhé scéně, letos nesoucí jméno FWcare Stage. Jména vystupujících nemusí být tak věhlasná, o to pestřejší však bývá žánrová nabídka. Přinášíme vám několik tipů z letošního programu.

 • Masters of Rock uzavírá seznam vystupujících

  Sedmnáctý ročník jedné z nejprestižnějších přehlídek metalových kapel z celého světa v Česku se nezadržitelně blíží. Je tedy načase si zkompletovat seznam vystupujících. Jak je již tradicí, najdeme tu spoustu známých jmen, ale i několik premiér.