Arakain & Lucie Bílá: Vyprodají i Kladno?

Přední česká thrashová kapela Arakain v těchto dnech dojíždí turné s Lucií Bílou. Svou velkolepou šňůru, nazvanou Best of Tour, završí v sobotu 28. dubna v kladenském Domě kultury.

Arakain - Beatová síň slávy 2008 Arakain - Beatová síň slávy 2008 Eva Makovská/Musicweb.cz

Šílenější tour než kdy předtím. Větší sály, větší propagace a Lucka za mikrofonem. Megavýročí 30 let aktivní činnosti kapely s tříhodinovými sety. Nic z toho nemohlo zůstat bez odezvy. Všechny koncerty poslední části turné jsou již od 29. března beznadějně vyprodány, tedy, vyjma kladenského. Zde je stále ještě možné posledních pár kousků zakoupit. Zájem je nicméně veliký, i přesto, že jde o víkend před čarodějnicemi.

Lucie Bílá zpívala s Arakainem v letech 1984 - 1986, to ovšem neznamená, že bychom měli očekávat pouze staré fláky. Ve tříhodinové show představí komplexní průřez tvorbou od Thrash the Trash po Homo Sapiens.

Kladno Lucii Bílou a Arakain přivítá 28. dubna v Domě kultury. Pro ty, kdo by kladenský koncert snad nestihli, je zde ale pozitivní zpráva: Není třeba zoufat, Arakain slíbili, že s Luckou odehrají v létě ještě jednu společnou show na Masters of Rock ve Vizovicích. 

Přehled

 • Název akce: ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ - Best Of Tour 2012
 • Datum: sobota, 28 duben 2012
 • Místo: Kladno Dům Kultury
 • Cena: 300,- Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Nové EP kapely Delain vyjde za měsíc

  Delain ohlásili novinku - mini placku Hunter’s Moon. Nizozemská metalová kapela, která za pár měsíců svůj set odehraje i v České republice, na ní představí jak nové písně, tak i starší tvorbu.

 • Masters of Rock představil první várku vystupujících

  Je již tradicí, že na Zimním Masters of Rock ve Zlíně dochází k odhalení prvních jmen vystupujících pro letní verzi největšího metalového festivalu u nás. To letošní zatím žádná velká překvapení nepřineslo. Na koho se tedy můžeme těšit?

 • Arakain na podzim vyjedou na turné oslavující výročí alba Apage Satanas

  Čas letí neskutečnou rychlostí, a tak si česká metalová legenda letos připomíná již dvacet let od vydání jednoho ze svých nejvýznamnějších alb. Aby toto výročí patřičně oslavila, připravila pro své fanoušky pro podzimní turné hodně exkluzivní setlist.

 • Foto: Masters of Rock, Vizovice, 15. 8. 2018

  Fotoreport z posledního dne Mástrů přináší fotky skupin Silent Stream od Godless Elegy, Masterplan, Destruction, Orden Ogan, Doro, Korpiklaani a sólového bandu Gene Simmonse.