Gospel omámí české publikum. Přijede Stella Jones Doporučený

Jeden ze špičkových amerických gospelových souborů se vrací do České republiky, aby zde svou hudbou zpříjemnil předvánoční čas obyvatelům pěti měst. Stella Jones & The Christmas Singers navštíví Brno, Ostravu, Olomouc, Plzeň a Pardubice.

Stella Jones a její zpěváci Stella Jones a její zpěváci Zdroj: promo souboru

Uhrančivé hlasy, emotivní melodie a náboženské texty. I tak lze charakterizovat gospely. A ani letošní advent se bez nich neobejde. Pět českých měst navštíví vynikající americká zpěvačka Stella Jones se svými The Christmas Singers.

Tento soubor získal již několik ocenění. Jeho podání poučných textů a lásky nejen k hudbě okouzlil posluchače napříč státy naší planety. Mezi členy patří osobnosti s jedinečnými hlasovými schopnostmi, jejichž poslech zaručuje intenzivní zážitek.

 

 

Stella Jones, která spolupracovala s umělci jako Maceo Parker, Gloria Gaynor či Chaka Khan, se se svým souborem vrací do České republiky, aby šířila lásku a radost. Během koncertů zaznějí největší hity jejího repertoáru, se kterými procestovala snad celou Evropu. Vstupenky na české koncerty je možné zakoupit v předprodeji v síti Ticketpro.

Termíny adventního turné:

18. 12. Plzeň, Velká Synagoga

19. 12. Pardubice, Sukova síň (Konzervatoř)

20. 12. Olomouc, Kostel Panna Marie Sněžná

21. 12. Ostrava, Evangelický Kristův kostel

22. 12. Brno, Katedrála Petrov

Přehled

 • Název akce: Stella Jones & The Christmas Singers
 • Datum: úterý, 18 prosinec 2012
 • Místo: Velká Synagoga Plzeň
 • Cena: od 390 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 17. 8. 2019

  Pokračování brněnského Léto festu. Tentokrát kapely Vypsaná fiXa, UDG, Marek Ztracený, Tomáš Klus, Wanastowi vjecy a Divokej Bill.

 • Foto: Léto fest, BVV, Brno, 16. 8. 2019

  Na fotogalerii z brněnské zastávky festivalu Léto fest se můžete podívat zde. Vystoupily kapely Mnága a žďorp, Mig 21, Mandrage nebo Monkey Business.

 • Foto: Zrní, Špilberk, Brno, 25. 7. 2019

  Kapela Zrní zavítala včera do Brna, aby odehrála koncert v prostorách hradu Špilberk. Na fotogalerii se můžete podívat zde.