My First Date jsou po pěti letech opět na scéně

My First Date ovládnou v pátek 1. února pražský klub Rock Café. Téměř s přesností na den se po pěti letech vracejí na místo svého posledního koncertu.

 Skupina My First Date Skupina My First Date Zdroj: archiv kapely

Rock-pop-punková kapela z Prahy byla podle časopisu Filter jedna ze třiceti nejnadanějších českých hudebních skupin. Absolovovala velké koncerty i mimo své rodné město. Vystupovala po boku skupiny Clou či při křestu první desky formace Airbags. Hráli téměř ve všech koutech České republiky a nechyběli ani na jednom z největších rockových festivalů Rock for People.

Čtěte také: Rock for People 2013 doveze talenty z Evropy, rozpočet se nemění

Kapela My First Date, jejíž bývalí členové dnes fungují v kapelách High Five, Black Lion nebo River Jordan, se pokusí oživit atmosféru jejich tehdejších koncertů a zavzpomínat si spolu s fanoušky na staré dobré časy.

Nebude chybět ani předkapela. Sun Drive je začínající pop-rocková hudební skupina s osobitým stylem. Vznikla minulý rok v březnu a zahrála si na čtyřech koncertech, například právě v Rock Café nebo v clubu Nová Chmelnice. Jedná se o pětičlenné seskupení mladých mužů, které si získává srdce nejen v dívčí části publika. O Sun Drive určitě ještě hodně uslyšíme, proto si nenechte ujít první únorový večer s kapelami My First Date a nadanými Sun Drive.

 

Přehled

 • Název akce: My First Date
 • Datum: pátek, 01 únor 2013
 • Místo: Rock Café Praha
 • Cena: 100 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Ulrich Ellison, Bounty Rock Cafe, Olomouc, 8. 10. 2019

  Rockový Mozart, jak jej nazvali v upoutávce, Ulrich Ellison and Tribe Blues zahrál v olomouckém Bounty svůj napínavý a harmonický mix vláčného i výbušného rocku, jižanského blues, keltské a lidové hudby. Pódium mu však nestačilo, tak vešel mezi diváky a zahrál jim nejen "do ouška" ale také, sednuvší si ke stolu, k dobrému pivečku!

 • Dirty Loops s drtivými groovy navštíví Brno a Prahu

  Našlapané Švédské trio Dirty Loops míří do Českých končin! Skvěle seřízenými groovy, dokonale tepající basou, typickými „dirty“ harmoniemi a excentrickými falzety se můžete nechat omámit v Brně 8. října od 20:00 v klubu Sono nebo o den později v Praze 9. října od 19:00 v Roxy.

 • Písničkář Pokáč dokazuje, že je Úplně levej

  Známý český písničkář a textař Pokáč, který tento rok vydal své druhé album s názvem ,,Úplně levej", vypustil do světa stejnojmenný videoklip.

 • Foto: Chinaski, Sono, Brno, 4.10 2019

  Skupina Chinaski vydala nové album "11", které se rozhodla pokřtít hned v několika městech. Na fotogalerii z brněnského křtu se můžete podívat zde.

Další podobné články