Zapařte s Dezperadoz, Mr. Wu a Belladonna na letošním JamRocku Doporučený

Letošní ročník oblíbeného hudebního festivalu JamRock nabídne velké množství zajímavých kapel a plno další rozmanité umělecké zábavy. Mezi nejzajímavější jména budou patřit zahraniční interpreti Dezperadoz, Belladonna, Mr. Wu a The Wolfgangs. Domácí scénu budou reprezentovat Chinaski, Kryštof, Tata Bojs, Tři Sestry, Škwor, BSP a mnozí další.

Dezperadoz Dezperadoz Zdroj: presskit

Festival JamRock, jak název napovídá, je zaměřený především na rockovou hudbu a svým propracovaným programem a výbornou atmosférou si již dlouho drží vysoký standard. Pro rok 2013 organizátoři připravili poctivou porci jedinečných koncertů, které jinde opravdu neuvidíte. Navíc se můžete těšit na skulptury, streetart a doprovodný program v duchu hesla Music & Art Festival, které je podtitulem celé akce.

Přečtěte si také: JamRock 2013: Předprodej vstupenek na festival již začal

Hlavním chodem na letošním menu budou western-metaloví Dezperadoz z Německa, kteří dovezou hodně zábavy se speciální světelnou i zvukovou show. Pro přiblížení si představte koktejl, do kterého zamícháte Nickelback, Kabáty, AC/DC, Rammstein a dozdobíte westernem. Neméně zajímavé bude také vystoupení energické kapely Mr. Wu z Rakouska, rock-noirové Belladonny z Itálie či vynikající rockabilly v podání francouzských The Wolfgangs.

 

 

Z tuzemské kuchyně si dramaturgové JamRocku pro návštěvníky festivalu připravili unikátní koncert skupiny Chinaski. Bude se jednat o jediný letošní festivalový koncert, který kapela absolvuje a pro který si navíc Michal Malátný a jeho parta připravili speciální scénu. Návštěvníci se rovněž mohou těšit na Kryštof ve vrcholné formě, kterou formace stvrdila vyprodaným halovým turné. Oblíbení Tata Bojs zase nabídnou zajímavou scénu s trojrozměrnými efekty. Dalšími ověřenými jmény budou Tři Sestry, Škwor, BSP a desítky dalších interpretů. Festival JamRock v Orlických horách tedy nabídne výborný program, krásné prostředí a jedinečnou atmosféru.

Přehled

Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Foto: Evanescence, Hala Vodova, Brno, 5. 9. 2019

  Ve čtvrtek 5. září do Brna zavítala americká gothic-rocková legenda Evanescence v čele s Amy Lee v rámci svého evropského turné. Zazněly největší hity kapely jako Going Under nebo Everybody´s Fool. Z koncertu vám přinášíme malý fotoreport.

 • Soutěžte o 1x2 lístky na koncert One Night of Elvis

  Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR. Ve středu 20. listopadu 2019 zavítá do pražského Divadla Hybernia a o dva dny později, v pátek 22. listopadu rozezní brněnské Sono Centrum.

 • Soutěžte o 2x2 lístky na koncert Supertramp Classics

  Před 50 lety založili britskou hudební formaci Supertramp dva úžasní muzikanti – klávesista Rick Davies a multiinstrumentalista Roger Hodgson. Začala se tak psát kapitola jedné z nejvlivnějších pop a art rockových hudebních skupin. Slavné hity ze 70. a 80. let zazní naživo v Divadle Hybernia v Praze v pondělí 28. října 2019.

 • Foto: Glenn Hughes, Sono Centrum, Brno, 4. 9. 2019

  Úžasný zpěvák a baskytarista, Glenn Hughes vystoupil se svojí strhující show "GLENN HUGHES PERFORMS CLASSIC DEEP PURPLE LIVE" sestavenou z nejlepších hitů této skupiny. Glenn skvěle využívá svého velkého hlasového rozsahu, především ve výškách si s ním vyloženě pohrával až na maximum. Celá kapela skvěle šlapala v rytmech "starého dobrého rocku" a zhruba uprostřed dostal prostor jejich bubeník na svoji sólovou bubenickou show! Ve zběsilých rytmech stačil žonglovat paličkami, strkat si je do uší či do nosu a vyvrcholením bylo nalití vody na buben, který ji svojí vibrující blánou vystřikoval v gejzírech dokola! Skvělý koncert Glena a jeho superskupiny Black Country Communion nejen potěšil, ale přímo pořádně rozžhavil všechny návštěvníky brněnského Sona.