16.12.2011 12:07

Prague Conspiracy pokřtí s Dirty Blondes společné EP

V sobotu 17. prosince, 2011 pokřtí v pražském Paláci Akropolis společné EP kapely Prague Conspiracy a Dirty Blondes. Koncerty obou kapel patří k těm nejenergičtějším na domácí scéně. I přesto, že na postu frontmanů stojí u obou kapel ženy, předvádí obě spřežení rock’n’rollovou show světového formátu. Energie valící se z podia předčí většinu domácích punkových a rockových kapel.

 

Kapela Prague Conspiracy se představí poprvé v Praze v nové sestavě. V říjnu letošního roku prodělala kapela zásadní změnu na postu frontmana. Marianu Wesley vystřídala Aneta Galisová, která tak přispěla k pomyslnému dokončení přerodu z původního ska ansámblu v rockové těleso s punkovým srdcem. Dále byla sestava doplněna o druhého kytaristu, kterým je Krlesh z Queens of Everything, 2v1 a Flaming Cocks.

 

Jako speciální hosté zahájí večer čeští Hives - Dead Popes Company. Po koncertech bude od 22:00 následovat divadelní představení Ženský divadelní improvizační punk a o afterparty se postará DJ Tchi Tchi Man a DJ Buqi.
Ke každému vstupu je navíc CD zdarma!

 

Praha, Palác Akropolis
start: v 19:00
vstup: 120,-

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.