Fotoreportáže

Australská hardrocková skupina Wolfmother ve středu večer pořádně rozdivočela fanoušky v Lucerna Music Baru. A my jsem byli u toho! Prohlédněte si náš fotoreport z tohoto koncertu.

Legendární kapela Living Colour se po dlouhé době vrátila do Prahy.

Kamil Střihavka se svou kapelou The Leaders odehrál ve středu večer na Občanské plovárně svůj akustický koncert. Z této akce vám přinášíme fotoreport, který naleznete níže.

V pondělí večer se představila vůbec poprvé pražskému publiku znamenitá zpěvačka Shemekia Copeland. Rodačka z new-yorského Harlemu je držitelka několika cen Blues Music Awards a W.C. Handy Blues Awards. Jako předskokan se představil v Praze již známý a etablovaný písničkář Justin Lavash, který si tentokrát k sobě přizval brazilskou bubenici Paulu Nozzari. Byli jsme u toho, a tak Vám můžeme tento nevšední zážitek zprostředkovat alespoň pomocí fotografií, které si můžete prohlédnout níže.

Ve dnech 4. až 6. červenci se uskutečnil ve slovenské Jablonici experimentální festival Hradby samoty. Z festivalu vám přinášíme fotoreport.

Repect festival slibuje pokaždé pestrou škálu jak hudební, tak etnickou. V sobotu 15. června jste mohli slyšet: Ustad Noor Bakhsh (Pákistán), The Breath (Velká Británie), Khusugtun (Mongolsko), Lifting Spirits – Justin Adams & Mohamed Errebbaa (Velká Británie, Maroko) a Jah Wobble and The Invaders of the Heart (Velká Británie). Z festivalu vám přinášíme fotoreportáž.

Nedělní program Respect festivalu 2024 pokračoval těmito interprety: Ali Doğan Gönültaş (Turecko), Voices of Yemen (Izrael), Duo Ruut (Estonsko), El Tanbura (Egypt) a Bamba Wassoulou Groove (Mali). Níže vám přinášíme z festivalu fotoreportáž.

Hlavní hvězdy poslední čtvrtého dne Rock for People 2024 se staly: Palaye Royale, bývalý kytarista Slayer Kerry King, The Darkness a hlavní hvězda večera Yungblud. Ještě odpoledne hrála legenda Petr Spálený.

Hlavní hvězdy třetího dne Rock for People se stali: Dogstar, Avril Lavigne, Bring me The Horizon a o pul dvanacte v noci se loučili SUM41 před úplně plným publikem. 

Mezi headlinery druhého dne Rock for People patřili Vypsaná fixa, Parkway Drive a The Offspring. Mezi další muzikanty se zařadili například Wargasm, Against The Current, Body Count feat. Ice-T,  Bambie Thug, Miles Kane a DeathbyRomy.

Strana 1 z 180