21.01.2020 21:45

Alicia Keys představí své nové album Praze

Zpěvačka oceněná několika cenami Grammy, skladatelka a producentka Alicia Keys se chystá v rámci svého celosvětového turné i do Prahy.

Zpěvačka a klavíristka Alicia Keys je taktéž patnáctinásobná držitelka ceny Grammy, skladatelka, producentka, herečka, podle časopisu New York Times nejlépe prodávající autorka, ale i podnikatelka a aktivistka v humanitárních organizacích. Od svého debutového alba Songs In A Minor si Alicia Keys vybudovala jedinečný repertoár hitů s více než 40 miliony prodaných alb po celém světě.

Jako herečka se výrazně zapsala ve filmech Sejmi eso, Holka na hlídání nebo Tajný život včel. V roce 2011 se poprvé postavila i za kameru jako režisérka jedné z povídek v rámci TV série Five, které vyprávějí příběhy žen postižených rakovinou prsu. Zaujala také jako spisovatelka, když vydala knihu Tears for Water: Songbook of Poems & Lyrics by Alicia Keys, díky které se stala podle časopisu New York Times nejprodávanějším autorem. Jako filantropka je spoluzakládající členkou organizace Keep a Child Alive, kterou zároveň reprezentuje jako její světová ambasadorka.

Na 20. března 2020 chystá (brzy) devětatřicetiletá rodačka z New Yorku vydat nové studiové desky. Tu pojmenovala prostě A.L.I.C.I.A. a vyrazí s ní i na turné. Z tohoto alba už máme venku kromě Show Me Love, kterou nazpívala s Miguelem, a Time Machine další ochutnávku - píseň Underdog. Na pomoc si přizvala nečekaně Eda Sheerana, který jí píseň pomáhal složit a zpívá v ní o tom, jak by si každý měl jít za svými sny. 

 

 

Jednou z evropských zastávek bude i naše hlavní metropole, kde se představí již 25. června 2020. Kromě materiálu z nového alba představí Alicia Keys na koncertech i své klasické hity - od No One přes If I Ain’t Got You až po Girl on Fire, a to v rámci speciální multimediální pódiové prezentace.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.