02.06.2022 12:25

Bubeník Pink Floyd Nick Mason vystoupí v Praze Doporučeno

Po téměř třech letech se do Prahy vrací zakládající člen a bubeník Pink Floyd Nick Mason. Uskupení pod vedením Nicka Masona nese název Nick Mason's Saucerful of Secrets a v repertoáru má především ranné psychedelické skladby Pink Floyd z přelomu šedesátých a sedmdesátých let.

 

 

 

Původní termín měl být již v roce 2020, ale díky pandemické situaci ve světě a hromadnému rušení všech akcí se nakonec i tento koncert přesunul až na tento rok. Kytaru a zpěv obstarává britský hudebník Gary Kemp, další kytaru spoluzakladatel této formace Lee Harris, basu dlouholetý spolupracovník Pink Floyd Guy Pratt a za klávesami stojí Dom Beken.

 

 

Nick Mason letos oslavil své 78 narozeniny a jak to vypadá, odchod do důchodu zatím rozhodně neplánuje. Koncert se bude konat 12. června 2022 v pražském Forum Karlín a fanoušci se mohou těšit na pravou nefalšovanou psychedelii, které je přenese zpátky v čase do dob dávno minulých. V setlistu tohoto turné nechybí skladby jako například One of These Days, A Saucerful of Secrets, Astronomy Domine či podmanivá skladba Echoes.

 

Vstupenky je možné zakoupit v síti Goout a Ticketmaster.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.