Lordi vypustili do světa desku Scare Force One

Dne 31. října 2014 finská heavy metalová kapela Lordi vypustila do světa novou desku. Album dostalo název Scare Force One a je již sedmým počinem, kterým se kapela může chlubit.
Lordi vypustili do světa novou desku a objevili se v nových maskách Lordi vypustili do světa novou desku a objevili se v nových maskách Zdroj: Rockstation.blog.ru
 
Rok po vydání To Beast or not to Beast finští Lordi přichází s dalším albem, které nese jméno Scare Force One. Na pultech se objevilo 31. října a den poté bylo představeno na speciálním koncertu v Helsinkách, kde kapela rovněž předvedla nové kostýmy. Písně z posledního alba zní moderněji a jak řekl Mr. Lordi, třeba singl Nailed by the Hammer of Frankenstein je toho živým důkazem.
 
Předešlé dvě desky byly nahrány v Nashvillu pod dozorem producenta Michaela Wagenera (Warrant, Skid Row), tentokrát se však banda monster uchýlila do studia v rodném Finsku. Jako producent s nimi spolupracoval Mikko Karmila, který o spolupráci s kapelou usiloval již dříve.
 
V rámci propagace nových písní byl také dne 4. listopadu oficiálně zveřejněn videoklip ke stejnojmennému singlu Scare Force One. Na začátku si malý chlapec hraje s letadlem, takže klip vypadá nevinně. Ale nebyli by to Lordi, kdyby se nakonec neukázalo, že letadlo je plné monstrózních letušek.
 
 
Skupina Lordi vznikla ve městě Rovaniemi v roce 1992 a svůj první soubor písní vydala o sedm let později. Z předešlých alb Finů jistě stojí za zmínku debutové Get Heavy z roku 2002, které obsahuje hit Would You Love a Monsterman. Nesmíme opomenout ani vypalovačku Hard Rock Hallelujah z placky The Arockalypse z roku 2006.
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Airbourne na festivalech hrají v čím dál prestižnějších časech a fanoušků přibývá. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.

 • Foto: Airbourne, Roxy, Praha, 2. 10. 2019

  Prohlédněte si náš fotoreport z vyprodaného koncertu australských Airbourne, který se konal ve středu 2. října v pražském klubu Roxy. Úlohy předskokanů se zhostila americká punk-rocková kapela Supersuckers.

 • Kapela The Unity se vrací do Prahy a Zlína

  Gamma Ray sice přes léto odehráli několik festivalů (včetně Masters of Rock), jinak ale moc aktivitou nehýří. Jejich ústřední mozek Kai Hansen totiž vyslyšel volání fanoušků Helloween a po úspěšném turné se věnuje přípravě nového alba. Ostatní členové sestavy se tak mohou volně věnovat svým zálibám. 

 • Five Finger Death Punch, Megadeth a Bad Wolves společně

  Ptáte se, cože mají tyto kapely společného ? Five Finger Death Punch se v příštím roce rozjedou na své doposud největší evropské turné a právě Megadeth a Bad Wolves je budou doprovázet. Skvělé je, že se zastaví i v Praze.