17.01.2012 12:30

Elton John a Ricky Gervais dostali od Madonny na frak

Elton John sleduje Madonnu přebírat Zlatý glób Elton John sleduje Madonnu přebírat Zlatý glób Zdroj: NBC

Sir Elton Hercules John, nositel Řádu britského impéria, byl nedělním Madonniným vítězstvím v kategorii o nejlepší originální skladbu nemile překvapen. Popová královna tak ten večer zářila trojnásob.

Zazářila nejen Zlatým glóbem ve svých rukou, ale i tím, že jejím konkurentem v boji o něj byl právě Elton John, který se na adresu Madonny a jejího singlu Masterpiece vyjádřil značně nevybíravě ve smyslu: Nemá žádnou zatracenou šanci vyhrát. Nutno dodat, že pro zdůraznění svého přesvědčení dokonce použil výrazu f**king. Později omlouval, že se nejedná o nepřátelská, ale pouze velmi výstižná slova.

 

Zatímco Madonna byla nominována za singl Masterpiece z jejího filmu W.E., Elton John šel do boje se skladbou Hello Hello z animovaného filmu Gnomeo and Juliet.

Čtěte také: Madonna vyhrála Zlatý glóbus

Při pózování na červeném koberci měl Elton ještě široký úsměv na tváři. Po oznámení vítěze se však jen začervenal a s kamennou tváří sledoval, jak cenu dostává jeho rivalka Madonna. Styděl se v tu chvíli jistě více než Madonna, která při přebírání ceny zprvu nebyla schopna slov.

 

 

Dalšího, a tedy již třetího vítězství se Madonně dostalo v okamžiku, kdy měla předávat cenu pro nejlepší cizojazyčný film. Host Ricky Gervais jí představil mimo jiné slovy stále jako panna (narážka na píseň Just Like a Virgin - poz. redakce). Madonna mu to po příchodu oplatila „Jestli jsem stále jako panna, Ricky, proč nepřijdeš sem a neuděláš s tím něco?“... „už roky jsem žádnou dívku nepolíbila... tedy v televizi,“ dodala se spikleneckým úsměvem.

 

Celý večer měl své vítěze a poražené. Tyto úsměvné chvilky však zlepšily náladu všem. Jak v sále, tak i u obrazovek.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.