12.01.2024 21:08

Joel Hoekstra zastoupí Phila Shouse v sestavě Accept i na Masters of Rock Doporučeno

Kytarista Joel Hoekstra. Kytarista Joel Hoekstra. Zdroj: Facebookové stránky Accept.

Německá heavy metalová legenda Accept oznámila, že na festivalu Masters of Rock, který se uskuteční od 11. do 14. července 2024, vystoupí místo kytaristy Phila Shouseho Joel Hoekstra známý mimo jiné svým působením ve Whitesnake.

Hoekstra Shouse zastoupí po dobu trvání květnového jihoamerického turné a následné série vystoupení na evropských festivalech. Následně se Shouse do sestavy Accept vrátí.

Hoekstra je známý svou virtuózní hrou a zkušenostmi s různými žánry. Ve Whitesnake nahradil Douga Aldriche v roce 2014, působí také v projektu Trans-Siberian Orchestra, ale zahrál si i s Cher, Night Ranger, či Foreigner.

"Jsem neskutečně poctěný a nadšený, že to budu moc rozjet na jevišti s Wolfem a jeho partou," řekl Hoekstra. "Těším se na všechny fanoušky Accept v Jižní Americe a v Evropě. Určitě si to nenechte ujít.”

Accept je jedna z nejvýznamnějších metalových kapel historie. Vznikla v roce 1976 a dodnes je aktivní. Na svém kontě má řadu úspěšných alb jako Restless and Wild či Balls to the Wall. Následovník poslední nahrávky Too Mean to Die z roku 2021 je již připraven k vydání v průběhu tohoto roku.

Vizovický Masters of Rock patří k největším metalovým festivalům v České republice. V roce 2023 se na něm představilo přes 100 kapel z celého světa.

Lístky nakoupíte zde.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.